fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Розпочато зйомки повнометражного фільму “Ти – Космос” Павла Острікова

290

Кінокомпанія ForeFilms розпочала зйомки повнометражного фільму-дебюту “Ти – Космос” режисера Павла Острікова про історію останнього кохання у Всесвіті.

У картині, що створюється за підтримки Держкіно, йдеться про космічного далекобійника Андрія, який після вибуху Землі залишився єдиною людиною, що вижила, поки на зв’язок не виходить француженка Катрін. Попри величезну відстань і розбитий корабель, Андрій летить до неї, щоб побачитись.

За темою: Земля вибухнула, у космосі лишились двоє: Павло Остріков зніме фільм “Ти – космос” про останнє кохання

Це повнометражний фільм-дебют режисера Павла Острікова, члена Європейської кіноакадемії, лауреата міжнародних кінофестивалів у Локарно та Одесі.

“Ти – Космос” – це унікальний для України проєкт зі складними декораційними та технічними рішеннями. Команда фільму запевняє, що зробить усе можливе, щоб глядачі мали відчуття виходу у відкритий космос.

Фото зі зйомок фільму

Ти – Космос

Фото: Павло Шевчук (Pavlo Shevchuk)

Ти – Космос

Ти – Космос

Ти – Космос

Проєкт стрічки вже брав участь у таких міжнародних платформах, як Les Arcs Co-production Village (Франція) та Co-production Market Frontieres у Монреалі (Канада).

Стрічка створюється кінокомпанією ForeFilms. Оператор – Микита Кузьменко. Художник – Владлен Одуденко. Художник по костюмам – Марія Керо. Художник з гриму – Марія Пілунська. Звукорежисер – Сергій Степанський. Кастинг-директор – Алла Самойленко. Постпродакшн компанія – Magic Room Studio. Продюсери – Анна Соболевська та Володимир Яценко.

“Ти – Космос” є одним із найдорожчих фільмів, на які держава виділила кошти у 2020 році.

Нагадаємо, Павло Остріков виступив одним із сценаристів пригодницької комедії-квесту “Де гроші” з Dzidzio у головній ролі, яка вийшла у всеукраїнський прокат 21 жовтня.

Читайте також

В Україні знімуть серіал про космос «Інфініті» для французького CANAL+