fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Комедія “Велика прогулянка” вийде в прокат 24 лютого (тизер)

415

Шампури догори! Сімейна комедія режисера Олега Зборовського “Велика прогулянка” за участю Вєрки Сердючки та інших зіркових камео вийде в кінотеатральний прокат 24 лютого 2022 року. Автори презентували тизер стрічки.

Про це повідомляє Держкіно. Сюжет комедії розгортається навколо двох абсолютно різних родин: працівників культури Драгоманових та районних бізнесменів Наливайченків. Теплими весняними вихідними вони вирішують традиційно вибратися “на шашлики” – доля зводить їх на одній галявині, котру кожна з сімей вважає “своєю”. Між ними розпалюється суперечка, яка переростає в гротескну “війну” за місце під мангал. Несподівано з’являється й третій претендент – утікач-корупціонер, що сховав свої гроші на цій же галявині та бере молодших дітей обох сімей у заручники – він вимагає повернути гроші, які зникли зі схованки.

комедія Велика прогулянка

Хитрощі та протистояння, пригоди, несподівані гості та шалені гроші, різні погляди не тільки на рецепт маринаду до шашлику, а й на “як правильно жити”. Ця історія про те, якими б різними ми не були і як би не сварились, та перед обличчям спільної загрози ми завжди – єдина потужна сила.

Дивіться тизер фільму “Велика прогулянка”:

Ролі у стрічці виконують: Юрій Ткач, Олена Кравець, Андрій Ісаєнко, Ірина Гатун, Михайло Жонін, Олексій Завгородній/Позитив, Ілля Паладін, Марго Крупіна-Біньковська, Вероніка Лук’яненко, Алекс Березовський, Валерій Швець, Владислав Писаренко.

У фільмі також зіграли зіркові камео: Verka Serduchka & мама, Андрій Пятов, Євген Коноплянка.

комедія Велика прогулянка

Фото: Facebook фільму “Велика прогулянка”

комедія Велика прогулянка

Автори сценарію картини: Артур Лерман, Вячеслав Островцев, Гарік Бірча. Продюсери: Ірина Костюк, Вікторія Корогод, Надія Коротушка, Наталя Стрибук. Виробництво: Film.UA Production за підтримки Держкіно.

Сімейна комедія “Велика прогулянка” вийде в кінотеатральний прокат 24 лютого 2022 року.

Читайте також

Комедія «Найкращі вихідні» від режисера «Скаженого весілля» вийде цієї зими (постер)