fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Чарівний світ тизер

«Чарівний світ»: вийшов тизер анімаційного серіалу про героїв української міфології

340

Творці анімаційного серіалу для дітей «Чарівний світ» представили тизер стрічки про фантастичний Всесвіт, у якому живуть міфічні боги, чарівні істоти та казкові персонажі. Прем’єра серіалу запланована на 2023 рік.

Про це творці серіалу повідомляють на YouTube-каналі картини. Дія стрічки відбувається у Чарівному світі, де мешкають Велес, Перун, Сварог, Домовик, Кобиляча Голова, Ох та інші міфічні постаті. Головні герої серіалу – маленька відеоблогерка Софійка та її братик Богданчик, які потрапляють з нашої реальності до Чарівного світу, де їм доведеться здійснити дивовижну подорож та пройти випробування, щоб врятувати обидва світи від злого Пека.

Дивіться тизер анімаційного серіалу «Чарівний світ»:

Над створенням серіалу працює команда проекту «Чарівний світ UA», яка займається популяризацією української міфології і вже створила мобільний додаток з доповненою реальністю та настільну гру «Чарівний світ. Джерело сили».

За темою: Герої української міфології з’являться у новому анімаційному серіалі «Чарівний світ» (постер)

В серіалі буде використана методологія едьютейнменту, тож він виконуватиме не лише розважальну, а й освітню функцію. Окрім української міфології серед тем серіалу: піклування про навколишнє середовище, розуміння взаємозв’язків людини і природи, побудова «екологічно чистих» стосунків з оточуючими.

Проект створюється за підтримки Українського культурного фонду. Прем’єра серіалу запланована на 2023 рік.

Читайте також

Анімаційний фільм “Прізвище в кишені” виклали для перегляду онлайн