fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

анімаційний серіал Чарівний світ

Герої української міфології з’являться у новому анімаційному серіалі «Чарівний світ» (постер)

475

В Україні створять анімаційний серіал для дітей «Чарівний світ» за мотивами української міфології. Творці стрічки про фантастичний Всесвіт, у якому живуть міфічні боги, чарівні істоти та казкові персонажі, представили постер мультсеріалу.

Дія картини відбувається у Чарівному світі, де мешкають Велес, Перун, Сварог, Домовик, Кобиляча Голова, Ох та інші міфічні постаті. Головні герої серіалу – маленька відеоблогерка Софійка та її братик Богданчик, які потрапляють з нашої реальності до Чарівного світу, де їм доведеться здійснити дивовижну подорож та пройти випробування, щоб врятувати обидва світи від злого Пека.

“На сьогодні у світі міфологія – джерело ідей та тем для фільмів та мультфільмів, книг, ігор. Давно користуються популярністю сюжети грецької міфології, скандинавські міфічні герої стали частиною всесвіту Marvel, нещодавно Netflix випустив мультсеріал за мотивами мезоамериканської міфології… Українська міфологія – дуже різноманітна та цікава, однак майже невідома не лише у світі, а у й нас в Україні. Ми прагнемо це виправити і мріємо, щоб Перун та Велес стали такими ж знаними як Тор і Локі”, – розповів керівник проекту Нік Лисицький.

Деякі з персонажів «Чарівного світу»: Чугайстер, Сварог, Повітруля, Хуха, Ох, Перун, Мокош, Цур.

Над створенням серіалу працює команда проекту «Чарівний світ UA», яка займається популяризацією української міфології і вже створила мобільний додаток з доповненою реальністю та настільну гру «Чарівний світ. Джерело сили».

В серіалі буде використана методологія едьютейнменту, тож він виконуватиме не лише розважальну, а й освітню функцію. Окрім української міфології серед тем серіалу: піклування про навколишнє середовище, розуміння взаємозв’язків людини і природи, побудова «екологічно чистих» стосунків з оточуючими.

Проєкт створюється за підтримки Українського культурного фонду.

Постер анімаційного серіалу

Читайте також

«Мавка. Лісова пісня»: як знімали рухи анімаційної Мавки за участі Катерини Кухар