fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Мавка. Лісова пісня»: як знімали рухи анімаційної Мавки за участі Катерини Кухар

712

Рухи й пластику Мавка отримала від прими-балерини Національної опери та балету Катерини Кухар. Студія Animagrad представила відео, яке дозволяють зазирнути за лаштунки зйомок анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня».

У ролику, представленому студією, можна побачити бекстейдж зі створення захопливої сцени з тизера-трейлера, де Мавка рятує зубрів. “Професійною мовою “запис відеореференсів” – це коли кожен рух, жест, емоцію майбутнього персонажа відтворює актор. Завдяки цьому анімаційний герой виходить реалістичним та природнім у найменших деталях”, – говориться в повідомленні Animagrad.

Під час зйомок Катерина Кухар не лише рухалася і переживала потрібні емоції, але й виконувала складні трюки. Варто зазначити, це перший випадок в українській анімації, коли до відтворення рухів персонажів мультфільму залучено артистку балету.

Крім того, у ролику вперше представлені ексклюзивні кадри зі сторіборду мультфільму.

«Мавка. Лісова пісня» – повнометражний анімаційний фільм української студії Animagrad («Викрадена принцеса: Руслан і Людмила», «Роксолана»), заснований на образах із драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та древніх міфів. Це історія про чудодійну силу любові, яка здатна об’єднувати, рятувати і дарувати життя. У проєкті переплітаються безліч елементів традиційної та сучасної української культури: міфології, літератури, музики і танцю.

Режисери стрічки – Олександра Рубан та Олег Маламуж. Продюсери – Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Єгор Олесов. Лінійні продюсери – Яна Медведєва, Олександра Луценко. Сценарист – Ярослав Войцешек.

Реліз анімаційного фільму відбудеться в 2022 році.

Читайте також

“Мавка”, Атлантида” і “Довбуш” – найочікуваніші українські фільми (опитування)