fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Небезпечна гра

Вийшов трейлер фільму «Небезпечна гра» про тріумфальні перемоги українських футболістів

420

В Україні знімають спортивну драму і водночас політичний трилер «Небезпечна гра», що висвітить протистояння українського футбольного клубу політичним кланам у 1986 році.

Про це порталу «Нове українське кіно» повідомили творці фільму. Історія, яка складає сюжетну канву «Небезпечної гри», раніше ніколи і ніким не була розказана – ні в ЗМІ, ні в документальній, ні в художній літературі. Ще б пак: адже йдеться про історію протистояння українського футбольного клубу та його тренера двом політичним кланам. У своїй боротьбі за владу представники партійної еліти та високопоставлені співробітники КДБ намагаються використати успіхи Українського клубу, який тріумфально виграє Кубок кубків УЄФА 2 травня 1986 року.

Особливий драматизм цьому протистоянню надає історичний фон – Чорнобильська катастрофа. У ті дні, коли наші футболісти борються за перемогу, український Уряд робить все можливе для того, щоб приховати від народу справжні наслідки аварії на ЧАЕС.

Дивіться перший офіційний трейлер фільму «Небезпечна гра»

За персонажами «Небезпечної гри» стоять реальні історичні особи, яких можна легко впізнати на екрані. Центральна і найбільш драматична фігура фільму – тренер, який змушений протистояти небезпечній грі з високопоставленими силовиками, і одночасно вести команду до перемоги в небезпечні для українського суспільства часи.

У цій історії український футбольний клуб, який використовує передові досягнення світового спорту на противагу радянським, стає метафорою українського суспільства, яке вступає в боротьбу за рух у цивілізований західний світ.

Небезпечна гра

Небезпечна гра

Авторами сценарію фільму виступили Денис Замрій (відомий за сценаріями до таких фільмів як «Той, хто пройшов крізь вогонь», «Полювання на Вервольфа», «7 днів до весілля», «Не намагайтеся зрозуміти жінку», «Лікар Філатов» та ін.) і Сергій Саломатін. Продюсери – Олексій Комаровський і Сергій Саломатін. Режисер трейлера – Олексій Комаровський. Виробництво – продакшн-компанія IdeaFilms.

У головних ролях задіяні Олександр Першин, Олександр Третьяченко та Сергій Кучеренко. Проект реалізовано за підтримки Українського культурного фонду.

Небезпечна гра

Читайте також

“Наставник”: на великих екранах з’явиться художній фільм про Валерія Лобановського