fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

серіал про космос «Інфініті»

В Україні знімуть серіал про космос «Інфініті» для французького CANAL+

483

У 2021 році в Україні пройдуть зйомки англомовного детективного серіалу про космос з елементами фантастики «Інфініті» на замовлення французького мовника CANAL+.

Про це 6 листопада повідомив міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко у Facebook.

“Мав нагоду обговорити деталі серіалу з продюсерами Жаном-Шарлем Леві та Марком Лібертом. Команди претендують на рібейти. Також домовились, що до проекту залучатимуть українських акторів та команди спеціалістів на майданчику”, – додав міністр.

За йотого словами, початок зйомок запланований на березень 2021 року. Більшість сцен міжнародного проєкту під робочою назвою «Інфініті» зніматимуть в Україні, а частину в Казахстані на полігоні Байконур та у Парижі. Де саме зніматимуть детективну драму в Україні, міністр не зазначив.

Відомо, що серіал складатиметься із 6-ти серій. Виробництвом  займатимуться компанії французький продакшн Federation Entertainment разом з міжнародною компанією Apple Tree Vision, одним з творців якої виступає Star Media (засновник Влад Ряшин). Як зазначається, головні ролі виконуватимуть актори світової кіноіндустрії. У найближчих планах – вибір локацій і підбір фахівців.

Сюжет мінісеріалу складатиметься з двох паралельних ліній. Події однієї розвиваються на космічній станції, де внаслідок надзвичайної події гинуть космонавти, а двигуном іншої сюжетної лінії виступають детективи, які знаходять непізнані тіла і починають розслідування. Загадковим чином ці події виявляються пов’язаними. Про це повідомляє “Детектор медіа” з посиланням на пресслужбу міжнародної кінокомпанії Apple Tree Vision.

Нагадаємо, міжнародна кінокомпанія Apple Tree Vision (одним з творців якої виступає Star Media) закінчила зйомки українського блоку фільмування комедійного бойовика The Last Mercenary (“Останній найманець”) для стрімінгового сервісу Netflix в головній ролі з Жан-Клодом Ван Даммом.

Читайте також –

14 фільмів, над якими Україна зараз працює спільно з країнами ЄС