fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Нація футболу

“Нація футболу” з 27 жовтня у кінотеатрах. Історія становлення української збірної на великих екранах

193

Документальний фільм “Нація футболу” режисера Володимира Мули очікується в українських кінотеатрах вже з 27 жовтня.

Про це повідомила пресслужба фільму. Андрій Шевченко, Олег Блохин, Йожеф Сабо, Артем Мілевський, Олександр Зінченко, Олександр Шовковський, Руслан Ротань, Андрій П’ятов, Леонід Буряк та інші зірки українського футболу розповідають безпрецедентну та яскраву історію становлення української збірної за останні 30 років у новому документальному фільмі Володимира Мули “Нація футболу”.

Ще красномовніше за них розкажуть цю захопливу історію кадри ексклюзивних матеріалів, відзнятих за лаштунками матчів, а також архівних плівок і записів, від яких перехоплює дихання, зазначається у пресрелізі.

Нація футболу

Нація футболу

Мільйони українських підлітків мріють про футбол і живуть футболом. І немає більшої честі у цій грі, ніж стати частиною національної збірної. “Нація футболу” – це вражаюча розповідь від перших осіб про становлення збірної України, яка ніби повторює траєкторію становлення нашої держави – від скромного початку, повного ігнорування та безвіри – до перших перемог і вражаючих результатів. Найдраматичніші двобої, неймовірні голи та правда, яка перевершує фантазію – “Нація футболу”створена для великих екранів.

За словами автора фільму Володимира Мули унікальнільність проекту робить цей фільм наймасштабнішим портретом становлення українського футболу: “Після перегляду навіть найзапекліші вболівальники відкриють для себе невідомі факти Національної збірної: від початку становлення – до найвеличніших звитяг! Нам є чим пишатися! І “Нація футболу” це красиво і динамічно покаже!”.

Робота над фільмом велася понад рік. Окрім інтерв’ю з футбольними зірками та найдраматичнішими ігровими моментами, велика увага приділялась і персональним архівам журналістів та репортерів, що супроводжували збірну у певний період виступів Національної команди.

“Нація футболу” створена Teleprostir Studio за підтримки Державного агентства України з питань кіно й Міністерства культури та інформаційної політики України.

Прем’єра “Нації футболу” запланована ексклюзивно в кінотеатрах з 27 жовтня.

Читайте також

Дату перенесено: воєнна драма “Обмін” вийде в кіно з 1 грудня