fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Навушники до телевізора: найважливіші критерії вибору

207

Існує безліч причин для перегляду телевізора в навушниках. Наприклад, небажання заважати оточенню чи потреба відгородитися від навколишнього шуму. Дехто не може змиритися з необхідністю притишувати звук, щоб не накликати гнів сусідів чи співмешканців. Якісні навушники сприяють цілковитому зануренню в контент та роблять враження від перегляду набагато яскравішими.

Щоб вибрати оптимальні до телевізора, потрібно проаналізувати технічні характеристики моделей, представлених у продажу, та умови експлуатації.

Спосіб підключення

До старого телевізора без бездротових інтерфейсів неможливо під’єднати навушники TWS. Для встановлення з’єднання потрібен Блютуз-модуль або хоча б адаптер-приймач сигналу.

Дротові «вуха» сумісні з усіма телевізорами, оснащеними фізичними портами USB, HDMI чи mini-Jack. Останній варіант найзручніший, оскільки не потребує використання перехідників.

Головні вимоги до навушників з дротовим підключенням полягають у великій довжині проводу. Короткий дріт примушує сидіти надто близько до дисплея, внаслідок чого страждають очі.

Мінуси моделей дротового типу:

  1. обмежений радіус дії;
  2. ризик випадково смикнути за дріт, що призведе до падіння телевізора;
  3. тільки сидяче положення під час перегляду.

З бездротовими навушниками можна спокійно ходити по кімнаті без остраху, що дріт «вилетить» з гнізда та підключення перерветься. Вони забезпечують можливість збереження нормальної дистанції між глядачем та телевізором.

Особливості конструкції

Комфорт — найважливіший аспект вибору. Посадка на голові або в вухах — те, на що потрібно звернути увагу першочергово. Якщо немає можливості приміряти навушники перед купівлею, доцільно хоча б ретельно вивчити особливості їхньої конструкції.

Великі накладні та повнорозмірні моделі підходять для тих користувачів, які відчувають дискомфорт через дрібні «затички» у вушній раковині. Вкладиші та вакуумні — без оголів’я та «чашок», які повністю закривають вухо. Важать всього декілька грамів кожен і рідко стають причиною головного болю.

Шумодав

Функція шумопоглинання надважлива для домашніх навушників у тандемі з телевізором. Вона дозволяє дивитися фільми без «вкраплень» зі сторонніх криків, розмов, музики.

Для телевізора, який стоїть у окремій кімнаті з дверима, можна обрати модель з пасивним шумозаглушенням: силіконовими амбушюрами, тканинними протекторами, прокладками зі спіненого матеріалу.

Перегляд ТБ у вітальні, або іншій зоні загального користування, передбачає використання навушників з шумодавом активного типу.

Вбудований мікрофон

Наявність Смарт-функцій у телевізора — привід купити за посиланням https://www.moyo.ua/ua/acsessor/ipod_headphones/vkladyshi/ навушники-вкладиші з мікрофоном. Вони потрібні, щоб:

  • спілкуватися у соціальних мережах за допомогою засобів аудіо- та відеозв’язку;
  • користуватися голосовими чатами у відеоіграх під час підключення до телевізора ігрової приставки або ПК;
  • застосовувати голосовий пошук та додаткові можливості дистанційного керування.

Переплачувати за гарнітуру не варто, якщо телевізор — тільки для перегляду ефірного та інтернет-контенту.

Якому виробнику віддати перевагу — залежить від бюджету та марки телевізора. Наприклад, для Самсунгівської панелі з великою діагоналлю, Блютузом та ігровими режимами підійдуть Galaxy Buds, а для плоскої плазми Sony — повнорозмірні бездротові Inzone H-Series.