fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Новий рік у сімейному колі

Короткометражний фільм «Новий рік у сімейному колі» Максима Наконечного вийшов онлайн

400

Драма «Новий рік у сімейному колі» режисера Максима Наконечного, що розповідає про реальність, з якою зіштовхнулося багато українців після початку російсько-української війни, з’явилась на онлайн-платформі.

За сюжетом, Яна та її чоловік – переселенці. Цього року вони з сином святкують в новому місці, в орендованій квартирі. Але все йде не по плану, настрою немає і здається, ніби нічого не змінити.

У фільмі зіграли: Олена Узлюк, Михайло Жонін, Тимофій Глущенко. Картина отримала ґран-прі Кам’янець-Подільського МКФ «Бруківка» та диплом в номінації ігрового кіно Київського кінофестивалю «Відкрита Ніч».

Новий рік у сімейному колі онлайн

Режисери-постановник картини – режисер психологічної драми про наслідки війни «Спас» та продюсер стрічки «Цей дощ ніколи не скінчиться» Максим Наконечний.

Над сценарієм короткого метру «Новий рік у сімейному колі» працювали – Максим Наконечний, Каріна Кравець. Оператор-постановник картини – Олексій Кучма, художниця-постановниця – Маша Хомякова, композитор стрічки – Антон Дегтярьов, художниця по гриму – Марина Середа. Продюсери – Олена Яковицька, Єлизавета Сміт.

Новий рік у сімейному колі онлайн

Загальний бюджет фільму склав 113 333 грн. Виробник – TABOR production, дистриб’ютор – Сучасне Українське Кіно. Стрічку знято за підтримки Гранту Президента Держкіно України.

Фільм вийшов в український прокат з 2 січня 2020 року і входить до альманаху короткометражних фільмів «З наступаючим!» Наразі картину «Новий рік у сімейному колі» можна переглянути на онлайн-платформі Takflix мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами на всіх територіях.

Новий рік у сімейному колі онлайн

Читайте також

Українська військова драма «Мати Апостолів» Зази Буадзе вийшла онлайн