fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

‎‎Я, “Побєда” і Берлін

OST «‎Я, “Побєда” і Берлін»: MONATIK випустив саундтрек до фільму за повістю Кузьми Скрябіна

416

MONATIK записав кавер на пісню «Старі фотографії» гурту «Скрябін». Сингл стане одним із саундтреків фільму «‎Я, “Побєда” і Берлін», який вийде 24 березня 2022 року.

Про це повідомили творці фільму «‎‎Я, “Побєда” і Берлін», створеного за мотивами однойменної автобіографічної повісті Кузьми Скрябіна, на своїй facebook-сторінці.

“Як я люблю цю пісню. Ми відчували величезну відповідальність і трепет працюючи над цим твором. Велика честь представитиь сьогодні оммаж до творчості легендарного Кузьми Скрябіна. Дякуємо за довіру!”, – прокоментував MONATIK.

Сингл можна послухати на всіх цифрових платформах за посиланням.

Герой пригодницького роуд-муві режисерки Ольги Ряшиної їде до Берліну зі своїм другом Бардом – потрапляє в авантюри, вчиться цінувати момент та нарешті знаходить своє покликання в музиці

За темою: Пригодницьке роуд-муві «‎‎Я, “Побєда” і Берлін» вийде 24 березня 2022 року

«‎‎Я, “Побєда” і Берлін» – історія звичайного хлопця, музиканта-початківця Кузьми. За три дні до запланованого концерту він вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді». Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий «Мерс». Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту – встигнути на виступ. Уже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.

Дивіться перший офіційний тизер-трейлер комедійного роуд-муві «‎‎Я, “Побєда” і Берлін».

Виробництво: Star Media за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Міністерства культури та інформаційної політики України й компанії Golden Tile. Дистрибутор: FILM.UA Distribution та Кіноманія.

Режисер: Ольга Ряшина. Продюсери: Влад Ряшин, Олексій Терентьєв, Артем Доллежаль. Оператор-постановник: Дмитро Недря. Художник-постановник: Микола Кіщук. Актори: Іван Бліндар, Марія Стопник, Володимир Гева.

Нагадаємо, побачити, як відривалися в 90-ті, та згадати бурхливе минуле можна у кіно з 24 березня 2022 року.

Читайте також

Саундтрек «Зірки за обміном»: вийшов кліп на пісню «Щасливі люди» Олі Полякової та Dzidzio