fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Я, “Побєда” і Берлін

Пригодницьке роуд-муві «‎‎Я, “Побєда” і Берлін» вийде 24 березня 2022 року

459

Творці фільму «‎‎Я, “Побєда” і Берлін», створеного за мотивами однойменної автобіографічної повісті Кузьми Скрябіна, представили тизер-постер і оголосили дату прем’єри в кінотеатрах.

Герой пригодницького роуд-муві режисерки Ольги Ряшиної їде до Берліну зі своїм другом Бардом – потрапляє в авантюри, вчиться цінувати момент та нарешті знаходить своє покликання в музиці, йдеться у пресрелізі від дистрибутора Kinomania.

За темою: Життя красиве, коли кольорове: вийшов перший тизер фільму “Я, “Побєда” і Берлін”

90-ті – це свобода, час справжніх змін, а у випадку героя фільму «‎‎Я, “Побєда” і Берлін» – ще й пошуки себе та свого призначення. Саме в цей період активно розквітає субкультура, музиканти експериментують зі звучанням, усі носять смішні светри та всюди шукають модні «варені» джинси. Період хаосу і сірості, довжелезних черг у магазинах, коли в дефіциті – усе, наш герой бачить усе зовсім з іншого боку, ніби через окуляри позитиву, торуючи собі шлях до нових можливостей.

Героям стрічки майже завжди щастить – вони зловили попутний вітер і мчать на зустріч новому та досі незвіданому, принаймні для Кузьми. Ми побачимо величний Львів, неймовірні українські пейзажі та яскравий нічний (спойлер: і не тільки) Берлін. На Кузьму та його друга Барда випаде чимало карколомних пригод: буде весело й місцями ну дуууже драйвово. Музикант-початківець та стиляга-спекулянт проїдуть разом майже 2000 кілометрів з обшарпаними манекенами в багажнику старенької “Побєди” та з вірою в те, що все, що стається в житті – лише на краще.

Увесь цей настрій передає тизерний постер фільму: нескінченна дорога, яка готує для героїв нові, незабутні пригоди, крутезна гітара, дефіцитний “товар” та вона – та сама “Побєда”.

Я, “Побєда” і Берлін

«‎‎Я, “Побєда” і Берлін» – історія звичайного хлопця, музиканта-початківця Кузьми. За три дні до запланованого концерту він вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді». Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий «Мерс». Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту – встигнути на виступ. Уже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.

Дивіться перший офіційний тизер-трейлер комедійного роуд-муві «‎‎Я, “Побєда” і Берлін».

Виробництво: Star Media за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Міністерства культури та інформаційної політики України й компанії Golden Tile. Дистрибутор: FILM.UA Distribution та Кіноманія.

Режисер: Ольга Ряшина. Продюсери: Влад Ряшин, Олексій Терентьєв, Артем Доллежаль. Оператор-постановник: Дмитро Недря. Художник-постановник: Микола Кіщук. Актори: Іван Бліндар, Марія Стопник, Володимир Гева.

Побачити, як відривалися в 90-ті, та згадати бурхливе минуле можна у кіно з 24 березня 2022 року.

Читайте також

Наймасштабніший історичний екшн “Довбуш” вийде в кіно у травні 2022 року (трейлер)