fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Носоріг 17 лютого

Фільм «Носоріг» Олега Сенцова вийде в прокат 17 лютого (постер)

346

Прокат кримінальної драми «Носоріг» режисера Олега Сенцова в українських кінотеатрах заплановано на 17 лютого 2022 року. Творці фільму представили український постер стрічки.

Про це «Нове українське кіно» дізналось від прес-служби «Артхаус Трафік». «Носоріг» є другою повнометражною роботою українського режисера Олега Сенцова. Світова прем’єра фільму відбулася на 78-му Венеційському кінофестивалі в офіційній конкурсній програмі «Горизонти», українська – цієї осені на Київському тижні критики. Стрічка Сенцова нещодавно була визнана найкращою на Стокгольмському міжнародному кінофестивалі, а перемогу у номінації «Найкращий актор» отримав виконавець головної ролі Сергій Філімонов. Раніше він також був визнаний найкращим актором на Міжнародному кінофестивалі у Батумі.

За темою: Фільм “Носоріг” Олега Сенцова переміг на найбільшому кінофестивалі Швеції

Історія фільму заснована на реальних подіях 90-х в Україні. Головний герой на прізвисько Носоріг потрапляє до кримінального світу і починає свій кривавий шлях, який приведе його зовсім не туди, куди він очікував.

Дивіться офіційний міжнародний трейлер фільму «Носоріг»

Зйомки «Носорога» проходили в Кривому Розі, Львові та Києві й завершилися в грудні 2020 року. Фільм створений у копродукції України, Польщі та Німеччини. Українську сторону виробництва представляють продюсер Денис Іванов («Артхаус Трафік») та Олег Сенцов («Край Кінема»). Польські співпродюсери – Даріуш Яблонський, Віолетта Камінська, Ізабела Войчік (Apple Film Production), німецькі – Хайно Декерт, Тіна Бьорнер (Ma.ja.de. Fiction). Міжнародний дистриб’ютор стрічки – компанія WestEnd Films.

Створення фільму підтримано Міністерством культури та інформаційної політики України, Державним агентством України з питань кіно, фондом підтримки спільного кіновиробництва та прокату кінематографічних та аудіовізуальних робіт EURIMAGES, Польським кіноінститутом, німецьким кінофондом Medienboard Berlin-Brandenburg.

У широкий український прокат «Носоріг» вийде 17 лютого 2022 року.

Постер фільму

Носоріг 17 лютого

Читайте також

Пригодницьке роуд-муві «‎‎Я, “Побєда” і Берлін» вийде 24 березня 2022 року