fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Одесити на Донбасі

«Одесити на Донбасі» онлайн: фільм виклали у вільний доступ

603

Дивіться документальний фільм Олександра Авшарова «Одесити на Донбасі» – про одеситів, які брали участь у бойових діях в зоні АТО – онлайн безкоштовно на Youtube.

«Одесити на Донбасі» Олександра Авшарова — повнометражний документальний фільм, присвячений долям семи жителів південного міста, які пішли на фронт захищати Україну: Дмитро Олегович, Євген Титаренко, Роман Колдомасов, Євген Лата, Андрій Скороход, Віктор Погодін, Дмитро Васильєв.

Всі вони дуже різні, й причини поїхати на фронт у кожного свої. У кожного своя “військова історія”: хтось отримав тяжкі моральні та фізичні травми, а комусь навіть вдалося знайти в пережитих труднощах додаткову мотивацію для життя та творчості. Хтось готовий повернутися в зону АТО і продовжувати боротьбу, а комусь ніколи більше не побачити рідне місто. Деякі герої, які повернулися до мирного життя, зрозуміли, що війна для них, як і для країни, ще не закінчена. Тому що “свої” іноді можуть бути не менш жорстокими, ніж “чужі”.

Дивіться документальний фільм Олександра Авшарова «Одесити на Донбасі» онлайн на Youtube-каналі Держкіно за посиланням, або у нас на сторінці нижче. Також дивіться трейлер до фільму.

Зйомки фільму проходили в Києві, Дніпрі, Одесі, а також на передовій в зоні АТО. Музика для фільму була надана українським гуртом “АтмАсфера”. Режисер фільму – Олександр Авшаров, автори сценарію – Олександр Лірчук, Юлія Коршунова, оператори – Максим Савченко, Антон Борисюк, композитор – Дмитро Талипов, режисер монтажу – Тарас Скрипник, продюсер – Олександр Дріз.

Фільм створений міжнародним продюсерським центром “Фор-Пост” за підтримки Державного агентства України з питань кіно в 2017 році. Загальний бюджет фільму склав 1 млн 977 тис 800 грн, з яких 1 млн 780 тис 20 грн є державною фінансовою підтримкою.

Одесити на Донбасі

Читайте також –

«Кіборги» онлайн: фільм Сеітаблаєва виклали у відкритий доступ