fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

РОЗИ. Фільм-кабаре

Осередок Кіноспільнота запрошує: «Рози. Фільм-кабаре» допрем’єрний показ стрічки про гурт Dakh Daughters

148

21 листопада о 18:00 у Будинку кіно відбудеться допрем’єрний показ документального мюзиклу «Рози. Фільм-кабаре» режисерки Ірени Стеценко. На показі буде присутня творча група фільму і ще на вас очікує сюрприз.

Про це порталу “Нове українське кіно” повідомив колектив осередку Кіноспільнота. Як зазначається, 21 листопада – подвійне свято: день народження гурту Dakh Daughters і річниця початку Революції гідності.

Історія народження громадянської гідності зіграна мовою кабаре, дівчатами у білому гримі і чорних балетних пачках. Трагікомічний мюзикл, в якому 7 актрис відомого Київського театру Дах створили інтелектуальний фрік-кабаре бенд «Dakh Daughters», а рівно рік потому разом з багатьма українцями мусили вийти на Майдан за право жити в країні, що може бути прекрасною квіткою серед вільних країн Європи.

У фільмі зафіксовано документальні події 2014 року, які стали початком того, що відбувається сьогодні в Україні – неймовірна єдність українського народу проти російського нападу на Україну, Європу, весь вільний світ.

Засобами музично-театрального перфомансу фільм розкриває красу та труднощі дотримання власного шляху – жінки, мисткині, громадянки. Пильно придивляючись до кожної з артисток, ми відкриємо для себе сім ролей, сім образів жіночності, сім способів бути собою і сім життєвих кредо.

Режисер та сценарист: Ірена Стеценко. Оператор: Сергій Стеценко. Звук: Марія Нестеренко. Музика: Dakh Daughters. Продюсери: Ольга Безхмельніцина, Олександра Кравченко, Олег Соснов. Фільм створено за підтримки Українського культурного фонду.

Серед нагород фільму:

2021 Премія Андрія Матросова – Спеціальна відзнака – Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, Україна

2022 Спеціальна згадка-відзнака журі у секції документальних фільмів Національної конкурсної програми – Кам’янець-Подільський МКФ «Бруківка», Україна

Показ відбудеться за адресою: осередок Кіноспільнота в Будинку Кіно, 3-й поверх, Червона зала (Київ, вулиця Саксаганського, 6). Більше про подію на Фейсбуці за посиланням.

Рози. Фільм-кабаре

Нагадаємо, українські глядачі вперше побачили драматичний мюзикл «Рози. Фільм-кабаре» про гурт Dakh Daughters на фестивалі Docudays UA у 2021 році.

Читайте також

Відбудеться благодійний показ короткометражного фільму «Риба»