fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Вбивча магія»: вийшла п’ята серія сатиричного скетч-шоу «Бандерівське смузі»

240

Дивіться нове відео «Бандерівського смузі» про “сакральні ритуали в оркостані”, в якій з гумором прославляється боротьба українців проти рашизму.

Вийшла нова серія патріотичного сатиричного скетч-шоу «Бандерівське смузі», знята у форматі чорного гумору.

Як зазначають творці стрічки на офіційній сторінці проєкту, “ми знову з добрими новинами до вас! Kalush здобув на цьогорічному Євробаченні дві перемоги – перемогу у престижному міжнародному музичному конкурсі. Хлопці, Пишаємося! І друга перемога, не менш важлива за першу, – про Маріуполь та Азовсталь сьогодні почув весь світ. Наша новенька порція смузі якраз про Вбивчу Магію, яка неодмінно дістане кожного, хто цього занадто бажав”.

Дивіться п’яту серію сатиричного скетч-шоу «Бандерівське смузі». Приємного перегляду!

Режисер – Дмитро Суржиков; режисер та монтажер – Андрій Заєць; сценарій – Дмитро Григоренко, Юрій Микуленко; оператори – Іван Трач, Богдан Закордонець; актори – Дмитро Суржиков, Роман Халаїмов, Сергій Житніковський, Микола Харук; звукозапис – Дмитро Топольницький. Виробництво: Кам’янець-Подільська студія незалежного кіно “enereg1x Production”.

Нагадаємо, автором ідеї та ініціатором проєкту став відомий український актор, Заслужений артист України Дмитро Суржиков. Він розповідає, що в одного з його знайомих авторів виникла ідея знімати сатиричні ролики і вони вирішили її розвинути. Адже навіть у важкі часи потрібно усміхатися. Психологічна рівновага допомагає ефективніше боротися з ворогом. Дмитро поділився ідеєю з Андрієм Зайцем і вони почали її реалізовувати.

Читайте також

«Дуже розумний годинник»: вийшла нова серія «Бандерівського смузі» зі Станіславом Бокланом в головній ролі