fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Спеціальний показ фільму “Черкаси” на підтримку Збройних сил України

499

Також кіношний екіпаж тральщика «Черкаси» чинить опір і у реальному житті. Актори та учасники знімальної групи фільму поповнили ряди захисників України. Женя Авдеєнко, Роман Семисал, Мишко Воскобойник, Олесь Каціон, Руслан Коваль, Олег Щербина та монтажер режисерської версії фільму Віктор Онисько боронять нашу землю зі зброєю в руках. 🇺🇦

Як повідомила порталу “Нове українське кіно” пресслужба BRUKIVKA International Film Festival, 15 травня о 17:00 в Кам’янець-Подільському кінотеатрі «Дружба» відбудеться показ художнього фільму «Черкаси» режисера Тимура Ященка про оборону однойменного морського тральщика, заблокованого російськими військами в бухті Донузлав у березні 2014 року під час анексії Криму.

Фільм представить виконавець однієї із головних ролей Євгеній Ламах. Показ відбудеться в рамках Міжнародного кінофестивалю «Бруківка» та проєкту «FILM AIR FROM UKRAINE» для збору коштів у фонд «Український мистецький фонд» на допомогу Збройним силам України.

За сюжетом фільму, лютий 2014 року. Починається окупація Кримського півострову. Мінний тральщик «Черкаси» разом з іншими українськими кораблями заблокований в озері Донузлав — шлях до моря перекритий затопленими судами російського флоту. Це пастка. Наші кораблі починають здаватися росіянам. Здається, іншого виходу просто нема. Фільм засновано на реальних подіях. Історія останнього українського корабля у Криму, який чинив опір і продовжував відважну боротьбу.

Також в рамках благодійного вечора буде показано серію коротких метрів, які створено за підтрики Державного агенства України з питань кіно та проєкту «Дивись Українське»:

• «Урок», режисер Михайло Іллєнко

• «Клоун», режисер Олександр Кирієнко

• «Не менше 50 кг», режисер Марина Артеменко

• «Довіряйте професіоналам», режисер Іван Шоха

• «Адамівна», режисер Олександр Биков

• «Нічний Швидкий», режисерки Марина та Оксана Артеменко

❗️ Оганізатори зазначають, оскільки захід благодійний, то фіксованої суми квитків немає, можно кидати в благодійну скриньку від 100 до 500 гривень, які підуть на потреби Збройних сил України.

Програму показів та анонси заходів Міжнародного кінофестивалю «Бруківка» читайте на офіційних ресурсах фестивалю:

📌 https://t.me/brukivkafest

📌 https://www.facebook.com/KamianetsFilmFestival

Читайте також

Ліцензії на покази військової екшен-драми «Черкаси» продано у країни Європи