fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Стрічка «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» вийшла онлайн

3 003

Фільм-казка для всієї родини «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» – про рай і пекло, добро і зло, про козаків та нечисту силу – вийшов онлайн на Takflix.

Про це повідомляє прес-служба онлайн-кінотеатру Takflix.com. Стрічка доступна мовою оригіналу на території України.

В основі фільму режисера Михайла Кострова лежить книжка «Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги й козацький рід» найвідомішого казкаря України Сашка Лірника. Сам казкар став сценаристом фільму.

У сюжеті фантазійно поєднані ангели і чорти, рай і пекло, домовики і ворожки, а також підземелля – усе різноманіття нечисті з давніх українських сказань та легенд. У стрічці все балансує між світлом і темрявою. Герої потрапляють у часи Запорізької Січі – вольності українських козаків, які відчайдушно і сміливо захищали рідну Гетьманщину та не боялися ні чортів, ні смерті.

Переглянути фільм «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» онлайн можна на Takflix за посиланням. Вартість перегляду – 60 грн. Дивіться офіційний трейлер на сторінці нижче.

В картині грають: Костянтин Лінартович, Григорій Бакланов, Леся Самаєва, Олександр Пожарський, Володимир Задніпровський, Діана Розовлян, Арам Арзуманян, Сталіна Логошняк, Олександр Логінов, Даниіл Каменський, Артур Новіков, Вікторія Ізюмська, Марк Терещенко, Дмитро Зіневич.

Фільм знятий за фінансової підтримки Держкіно. Стрічку фільмували на Київщині й у деяких місцях столиці, передусім у Національному музеї народної архітектури та побуту України в Пирогові. Підземний світ творили у знімальному павільйоні.

Режисером фільму є Михайло Костров, сценарій картини написаний Сашком Лірником (Олександром Власюком), продюсер картини – Євгеній Д’яченко (ТОВ “Кінокомпанія 2016”). Сума державної фінансової підтримки стрічки склала 31 млн 792 тис. грн. (100% державної фінансової підтримки). В широкий український прокат фільм вийшов 1 січня цього року.

Прем’єра картини відбулася на 48-му міжнародному кінофестивалі «Молодість» у рамках конкурсної програми «Molodist Teen Screen». У широкий український прокат казка вийшла 1 січня 2020 року.

Читайте також

«Чорний козак»: фільм за казкою Сашка Лірника з’явився у вільному доступі