fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

погані дороги вийде 1 квітня

Фільм «Погані дороги» Наталки Ворожбит вийде в український прокат 1 квітня

480

1 квітня в український прокат виходить фільм-призер Венеційського кінофестивалю – «Погані дороги» режисерки Наталки Ворожбит, авторки серіалу «Спіймати Кайдаша» та фільму «Кіборги».

«Погані дороги» – повнометражний дебют драматургині та сценаристки Наталки Ворожбит, екранізація її хітової однойменної п’єси, яку ставили у Лондоні та Києві. Стрічка складається з п’яти окремих новел про мешканців Донбасу, чиє життя проходить по обидві сторони від лінії розмежування. П’ять розбитих доріг – п’ять історій про любов, ненависть, довіру, зраду і порушення особистих кордонів на фоні порушення кордонів державних. Сценарій створено на основі документальних історій, зібраних авторкою на Сході України під час роботи над фільмом “Кіборги”.

Світова прем’єра драми відбулася у програмі «Тиждень критики» Венеційського кінофестивалю у 2020 році, де вона була відзначена другою за престижністю нагородою – премією Circolo del Cinema di Verona як «найбільш інноваційна стрічка в конкурсі».

Дивіться офіційний міжнародний трейлер “Погані дороги”: відео

Над картиною працювали Kristi films за підтримки Українського культурного фонду. Продюсери фільму – Юрій Мінзянов та Дмитро Мінзянов. Оператор-постановник – Володимир Іванов, художник-постановник – Марина Пшеничникова.

Українська прем’єра фільму пройшла на фестивалі «Київський тиждень критики» у програмі «Фокус: Україна-Франція». Також режисерка визнана авторкою найкращого повнометражного дебюту – Ворожбит здобула Національну премію кінокритиків  «Кіноколо» у категорії «Відкриття року». А актори Юрій Кулініч та Оксана Черкашина визнані найкращими у відповідних акторських категоріях Премії.

погані дороги

По темі: Драма “Погані дороги”: режисерський дебют Наталії Ворожбит

Продюсерами фільму виступили Юрій Мінзянов та Дмитро Мінзянов. Виробництво здійснив кінопродакшн Kristi Films за фінансової підтримки Українського культурного фонду. Дистриб’ютор стрічки — кінокомпанія Артхаус Трафік. Промо-кампанія фільму здійснюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Читайте також –

Фільм “Сторонній” позмагається за “Найкращий європейський хоррор” 2020 року