fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Потап, Олег Винник і Оля Полякова заспівали про народні свята у спільному кліпі до “Скаженого Весілля 2”

329

Кліп “Свят! Свят! Свят!” вже доступний для перегляду.

За сюжетом кліпу глядачі святкують разом з артистами, завітавши до них у гості: потрапляють на весілля Потапа, куштують паски разом з Олегом Винником та зустрічають Новий рік з Олею Поляковою. Яке ж свято без професійного ведучого, роль якого у відео виконав головний тамада “Скаженого Весілля” – Назарій Запухляк (Юрій Горбунов).

Авторами ідеї стали режисери Максим Шелковников та Денис Маноха. Виробництво – MOZGI Production.

Потап“Ми вирішили зіграти ще одне весілля, тільки на цей раз кіношне. В мене ще свіжі спогади про те, як це – бути нареченим, тому я почувався у цьому образі впевнено. Вважаю, що у класного свята завжди повинен бути заводила – Сатурн, навколо якого інші, як кільця, обертаються. Головне – тримати швидкий, веселий та розривний темп, як в нашому тріо народних “бенгерістів”.

Олег Винник“Я дуже люблю дарувати людям свято. І точно знаю, що ніякі декорації не допоможуть відчути його сповна без натхнення, радості і правильної внутрішньої мотивації. Радий, що за сюжетом відзначаю саме Великдень. З великою повагою ставлюся до цього свята та його традицій, тому для мене був дуже важливим момент, коли я виносив гостям власноруч приготовану паску. До того ж, це пов’язано з дитячими спогадами – ще зовсім маленьким я допомагав матері збивати білки, діставати паски з печі та прикрашати їх”.

Оля Полякова: “Гарне свято як концерт, з якого люди не виходять до самого закінчення. Все вдалось, якщо гості розходяться вранці задоволені та веселі! Як ми з хлопцями після зйомок кліпу. Ми зробили одне спільне діло на благо Нового Року та України. Мені здається, вийшло найнепередбачуваніше тріо”.

Народне тріо розпочинає святковий марафон в очікуванні великої прем’єри – комедія “Скажене Весілля 2” вже з 25 грудня у всеукраїнському кінопрокаті.

Дивіться офіційний трейлер “Скажене Весілля 2”: відео

Джерело