fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

За однойменним романом Андрія Кузьменка (Скрябіна) “Я, “Побєда” і Берлін” знімуть фільм

186

Режисером стрічки стане Ольга Ряшина. Автори сценарію — Анатолій Крим та Олексій Комаровський. Продюсери — Олексій Терентьєв та Артем Доллежаль.

Комедія за мотивами повісті Андрія Кузьменка розповість історію хлопця Кузьми, який придбав перше в своєму житті авто під маркою “Побєда”. Готовий разом із нею підкорювати цілий світ, герой вирушає зі своїм товаришем Бардом до Берліну. Проте ні сам Кузьма, ні Бард не підозрюють, які шалені пригоди чекають на них, а також того, що повернуться вони з цієї подорожі вже зовсім іншими людьми.

“Я, “Побєда” і Берлін” — літературний дебют українського співака та шоумена Андрія Кузьменка, лідера групи “Скрябін”, видана видавництвом “Фоліо” 2006 року. До збірки увійшли дві повісті: “Я, “Побєда” і Берлін” та “Місто, в якому не ходять гроші”, а також тексти відомих пісень гурту “Скрябін”.

Реліз фільму в Україні заплановано на грудень 2020 року.

Комедія “Я, “Побєда” і Берлін” фінансується за державної підтримки вартістю “27 млн грн, що складає (75% від загальної вартості його виробництва)”, –  йдеться у повідомленні.