fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

вглиб

Представлено трейлер короткометражного фільму “Вглиб” (відео)

384

Короткометражний фільм режисера Тимофія Бінюкова створено у Харкові на порубіжжі 2019-2020 років і розповідає про контакт зі своїми демонами і пошук сенсу.

Як розповіли www.cinema.in.ua творці стрічки, зйомки проходили в Харкові у соціальному центрі “Сім’я”. Картина розповідає про важливість пізнання себе. “Ми намагались створити достойну, хоч і маленьку стрічку в Харкові, де для цього немає нічого, ніхто не готовий і не хоче. Є спільнота кінематографістів в одній соцмережі на 150 творців, але ніхто нічого не знімає. Я хотів піти на супротив умовам і спробувати зняти фільм. Можливо один із перших за останні роки у цьому місті, знятих не в рамках вузівських завдань”, – розказав режисер та автор сценарію Тимофій Бінюков.

За сюжетом молода успішна жінка, котра будує кар’єру, стикається з кризою. Її пригнічують тривожні сни. Тож вона звертається до спеціаліста, аби той допоміг їй розвідати свою душу і побороти власних демонів. Слід лише з’ясувати, яких саме демонів приховує її душа.

Головні ролі у фільмі виконали Софія Гончарик та Олександр Бондарук. Також у стрічці знялись Наталія Цимбал, Олексій Кисельов, та донька режисера – Настя Бінюкова. Оператор і монтаж – Дмитро Пашко. Композитор – Ігор Гайденко.

вглиб

“Вся робота над фільмом почалася наприкінці серпня, з моєї ідеї, далі – вересень – на сценарій, жовтень і листопад – на підготовку, кастинг тощо. Січень – це пост. На даний момент займаюсь “Вглибом” 5 місяців, хоча загалом зйомки зайняли 15 годин”, – додав Тимофій Бінюков.

Точна дата прем’єри картини поки не повідомляється.

Читайте також

Довженко, Сеітаблаєв і Левченко зіграють у байопіку “Інший Франко”