fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Представлено тизер українсько-польської історичної драми “Кава з кардамоном”

196

Дивимось перший тизер до фільму “Кава з Кардамоном” режисера Станіслава Капралова про одне велике почуття двох людей, які не мали на нього права.

За сюжетом, події у фільмі відбуваються у середині XIX століття, 1848-1849 роках. На тлі революції, яку назвали “Весною народів”, розгортається красива, однак заборонена історія кохання. Юна українська дівчина Анна, яка у дитинстві стала сиротою, закохується в одруженого польського шляхтича Адама. Той відчуває до неї те ж саме пристрасне, однак нерівне та грішне почуття. Аби уникнути осудів, їм доведеться йти проти своєї волі.

В основу сюжету українсько-польського проєкту ліг роман української письменниці Наталії Гурницької “Мелодія кави у тональності кардамону”.

Головні ролі у фільму зіграли львів’янка Олена Лавренюк та поляк Павел Делонг. Режисером фільму виступив Станіслав Капралов.

Олена Лавренюк знайома українським глядачам за театральними роботами, а також за фільмами 11 дітей з Моршина та Dzidzio Контрабас. Павла Делонга український глядач знає за драмою Стівена Спілберг Список Шиндлера.

Тизер майбутнього серіалу був знятий у Львові. Зйомки серіалу почнуться навесні 2020 року. Прем’єра запланована на 2020 рік.

Джерело: 24tv.ua