fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Презентовано кліп на пісню до фільму “Ціна правди” у виконанні Джамали

330

Джамала випустила кліп на пісню “Ціна правди”, яка стала саундтреком й прозвучить у фінальних титрах однойменного фільму про валійського репортера Гарета Джонса, який першим відкрито розповів світу через ЗМІ про Голодомор в Україні 1932−1933-го років.

Музику до пісні написала Джамала, текст – Джамала разом з Вікторією Платовою.

Дивіться офіційний кліп на пісню “Ціна правди”: відео

 

Режисером відео виступила Катя Царик, відома своїми роботами для таких артистів як KAZKA, Скрябін, С.К.А.Й. і іншими, оператором — Юрій Король, який працював в якості оператора-постановника над українськими повнометражними стрічками “Захар Беркут”, “Сторожова застава”, “Незламна” та інші. У зйомках взяли участь музиканти оркестру “Віртуози Києва”.

“Мене вразила історія, що послужила основою для картини. Події фільму розгортаються під час одного з найбільш трагічних періодів, що замовчувався десятиліттями. У центрі оповідання звичайний журналіст, який проявляє справжній героїзм, щоб донести інформацію про Голодомор до світової громадськості. Як ми знаємо, люди, які не бояться і борються за правду, платять за це високу ціну. Мені близька ця ідея, вона багато в чому перегукується з моєю творчістю”, — співачка Джамала.

Кліп вийшов напередодні Дня пам’яті жертв Голодоморів в Україні.

Дивіться трейлер фільму “Ціна правди”: відео

 

 

Нагадується, що фільм українським глядачам та представникам засобів масової інформації особисто представить режисерка Аґнєшка Голланд. 27 листопада відбудеться прес-конференція та допрем’єрний показ стрічки, а 28 листопада Аґнєшка стане почесною гостею на фестивалі “Нове британське кіно”, де фільм-відкриття “Ціна правди” буде показаний мовою оригіналу.