fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Прощавай, Головін

Фільм-призер Берлінале «Прощавай, Головін» з українськими акторами вийшов онлайн

607

Короткометражний фільм «Прощавай, Головін» з Олександром Рудинським та Дашею Плахтій в головних ролях став доступним для перегляду онлайн.

Як повідомили порталу “Нове українське кіно” у пресслужбі Phalanstery Films, короткометражний драматичний фільм канадського режисера Мат’ю Ґрімара «Прощавай, Головін / Goodbye Golovin» відтепер можна переглянути в онлайн-кінотеатрі Takflix.com.

Канадсько-українська стрічка, головні ролі в якій виконали українські актори Олександр Рудинський («Перші ластівки. Залежні») та Даша Плахтій («Стрімголов»), у 2020 році перемогла на Одеському міжнародному кінофестивалі у номінації Найкращий короткометражний фільм.

За сюжетом, для головного героя Яна Головіна смерть батька – це шанс на нове життя за межами рідної країни. Коли він готується піти і попрощатися з сестрою, він змушений зіткнутися зі своїм рішенням — чому він завжди сліпо рухається вперед і що він залишає позаду.

Дивіться фільм «Прощавай, Головін» онлайн на Takflix за посиланням (фільм доступний мовою оригіналу з українськими та англійськими субтитрами на території України). Нижче дивіться трейлер фільму.

Нагадаємо, фільм Олеся Саніна “Довбуш” про легендарного ватажка опришків, в якому одну з головних ролей грає Даша Плахтій, вийде восени 2021 року.

Прощавай, Головін

Читайте також –

Кращі українські короткометражні фільми 2020, про які ви могли не знати