fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Резиденція для кіносценаристів

Terrarium запускає безкоштовну програму Резиденція для кіносценаристів

422

Терраріум Резиденція – це програма для реалізованих кіносценаристів, які хочуть попрацювати над своєю новою ідеєю автономно. З 1 по 31 серпня 2020 року учасники ізольовано працюватимуть над своїми сценаріями у мальовничих Карпатах.

Резиденція 2020 розрахована на 8 сценаристів. Заявки на участь приймаються на різних стадіях розвитку. До заявки обов’язково потрібно додати попередні роботи автора. Пріоритет надається сценаристам, чиї роботи отримували нагороди на сценарних конкурсах та які мають в доробку 2 коротких або 1 повнометражний фільм.

«Щотижня учасники Резиденції будуть отримувати сценарні онлайн-консультації від відомих європейських професіоналів – Моніка Франчак (тьюторка B2B Doc), Антуан Ле Бос (cпівзасновник відомого воркшопу LESS IS MORE) , Бабіс Макрідіс (грецький режисер, переможець Sundance), Каталін Мітулеску (румунський режисер, переможець Каннського кінофестивалю та Берлінале). Впевнена, що ці фахівці будуть корисними для наших авторів та зможуть передати їм свій досвід, знання і поділитись важливими порадами – розповідає Олександра Сорохан, керівник платформи Terrarium.

Проект здійснюється цьогоріч за підтримки Українського культурного фонду. А також за підтримки Bosonfilm та Family Production. Інформаційний партнер – портал “Нове українське кіно”.

Реєстрація та деталі на сайті Terrarium – https://www.terrariumscript.com.ua/residence-2020/

Дедлайн для подачі заявок на Резиденцію – 27.07.2020.
Оголошення результатів відбору програми “Резиденція для кіносценаристів” – 29.07.2020.