fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

велика прогулянка

Велика прогулянка

716

Велика прогулянкаЖанр: Комедія

Країна: Україна

Виробник: FILM.UA Group

Дистриб’ютор: Кіноманія

Режисер-постановник: Олег Зборовський

Сценаристи: Артур Лерман, В’ячеслав Островцев, Гарік Бірча

Продюсери: Ірина Костюк, Вікторія Корогод, Надія Коротушка, Наталія Стрибук

У ролях: Юрій Ткач, Олена Кравець, Андрій Ісаєнко, Ірина Гатун, Михайло Жонін, Олексій Завгородній, Ілля Паладін, Маргарита Крупіна-Біньковська, Вероніка Лук’яненко, Алекс Березовський, Валерій Швець, Владислав Писаренко, Андрій Данилко, Інна Білоконь, Андрій Пятов, Євген Коноплянка

Прем’єра: 24 лютого 2022 року

Сюжет комедії розгортається навколо двох абсолютно різних родин: працівників культури Драгоманових та районних бізнесменів Наливайченків. Теплими весняними вихідними вони вирішують традиційно вибратися “на шашлики” – доля зводить їх на одній галявині, котру кожна з сімей вважає “своєю”. Між ними розпалюється суперечка, яка переростає в гротескну “війну” за місце під мангал. Несподівано з’являється й третій претендент – утікач-корупціонер, що сховав свої гроші на цій же галявині та бере молодших дітей обох сімей у заручники – він вимагає повернути гроші, які зникли зі схованки.

Цікаві факти:

  • Сімейна комедія режисера Олега Зборовського “Велика прогулянка” знята за участю Вєрки Сердючки & мама, Андрія Пятова, Євгена Коноплянки та ін.
  • Хитрощі та протистояння, пригоди, несподівані гості та шалені гроші, різні погляди не тільки на рецепт маринаду до шашлику, а й на “як правильно жити”. Ця історія про те, якими б різними ми не були і як би не сварились, та перед обличчям спільної загрози ми завжди – єдина потужна сила.
  • Фільм знятий за підтримки Держкіно.

Читайте новини фільму:

Прем’єри зими 2021-2022: нові українські фільми, які вийдуть на великі екрани

Комедія “Велика прогулянка” вийде в прокат 24 лютого (тизер)