fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Секс і нічого особистого

«Секс і нічого особистого»: комедію з Притулою і Луцьким знову покажуть в кінотеатрах

2 814

Українську романтичну комедію 2018 року «Секс і нічого особистого» з Сергієм Притулою та Романом Луцьким в головних ролях знову можна подивитись на великих екранах.

Увага! Інформація постійно оновлюється. Перевіряйте дані про сеанси на сайтах кінотеатрів вашого міста. 

Розклад сеансів «Секс і нічого особистого» в кінотеатрах Києва:

  • 19 липня, неділя
  • о 20:30 (кінотеатр «City Beach Club»);
  • о 23:20 (кінотеатр «Sandali Truhanov Resort»);
  • 21 липня, вівторок
  • о 20:30 (кінотеатр «City Beach Club»).
  • о 21:00 (кінотеатр «G-Sky Kyiv»).

Секс і нічого особистого

Комедія режисерки Ольги Ряшиної «Секс і нічого особистого» є не прямою адаптацією канадського оригіналу 2012 року “My Awkward Sexual Adventure” (“Мої бентежні сексальні пригоди”), а адаптацією сценарію литовського рімейку 2015 року режисера Юліуса Пуліуса під назвою «Недосвідчений». Автором сценарію української версії є шоумен Сергій Притула з колегами із “Вар’яти-шоу”.

Сюжет

Коли на пропозицію руки і серця тобі кажуть, що ти в ліжку повний нуль, тут не до жартів. Вбитий горем Сергій приймає чоловіче рішення і їде в Прагу на Новорічні свята до свого друга Василя. Після ночі обломів у стрип-клубі він випадково знайомиться зі стриптизеркою Діаною, яка обіцяє зробити з нього супер-героя. Але на шляху до великої мрії стає його колишня дівчина.

В ролях знялися Анжеліка Ніколаєва, Роман Луцький, Сергій Притула, Інна Островська, Оксана Гребенюк, Андрій Данилко, Інна Білоконь.

У 2019 році стрічка «Секс і нічого особистого» була представлена у чотирьох номінацях Національної кінопремії “Золота Дзиґа”. Також фільм став один із лідерів зборів у 2019 році.

По темі: 12 найкасовіших українських фільмів 2019 року

Фільм створений компанією Star Media за підтримки Держкіно України. Дистриб’ютором виступила компанія «Ukrainian Film Distribution».

Зйомки фільму «Секс і нічого особистого» відбулись у Празі, Києві та Львові.

Українські омпозиції, які прозвучали у фільмі: Сонячна — Сальто Назад, Колискова — KADNAY, Крейзі Нікіта — Panivalkova, У мене немає дому — Один в каное.

Нагадаємо, фільм був випущений у кінці 2018 року, але більшість прокатних вікендів припали на 2019 рік. Його бокс-офіс склав понад 25 млн грн.

Фільм отримав переважно схвальні відгуки від українських кінокритиків, хоча певні аспекти фільму піддалися критиці. Зокрема кінокритики Олександр Ковальчук («Варіанти») та Тайлер Андерсон (Geek Journal) одним з найбільших недоліків фільму назвали присутність у ньому російськомовних пісень Макса Барського та Монатіка, які викликали дисонанс у глядача на фоні україномовності решти фільму.

Стрічка «Секс і нічого особистого» стала одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Загальний бюджет картини — 26 млн грн, з яких фінансова підтримка Держкіно склала 13 млн грн.

Подивитись комедію можна також онлайн на Megogo за посиланням.

Читайте також –

Гумор під час карантину: дивіться 20 українських комедій онлайн і смійтесь на здоров’я