fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Секс. Інста і ЗНО

“Секс, інста і ЗНО”: Антоніо Лукіч знімає серіал про сучасних підлітків без цензури

1 596

Розпочалися зйомки 12-серійного teen-dramedy “Секс, інста і ЗНО” про покоління Z від режисера “Мої думки тихі” Антоніо Лукіча. Стрічка створюється спеціально для VOD-платформи.

13 липня творча група майбутнього серіалу “Секс, інста і ЗНО” на чолі з режисером Антоніо Лукічем і авторкою ідеї Іриною Никончук приступили до екранізації історії про світ сучасних підлітків і їх проблеми. Як повідомляє “Телекритика”, головним продюсером серіалу виступила директорка “1+1 Digital та Інновації” Анна Ткаченко.

“За сценарієм, створеним креативним союзом Євгенії Бабенко та Павла Острікова, основні події стрічки розгортаються під хіти Макса Барських, який є одним із виконавців, хто представляє голос нового покоління”, – йдеться у повідомленні.

В центрі сюжету – четверо персонажів та їхні найближчі друзі, у яких, окрім класичних проблем покоління Z, ще й іспити на носі.

“Історія про підлітків, стривожених прийдешнім ЗНО, відразу звабила мене своєю чесністю та спробою поговорити з глядачем на серйозні теми — але легко, без зайвого пафосу і з гумором. Коли я прочитав сценарій, то відразу ж стривожився і сам, тому попередив усіх учасників знімального процесу: головне не зіпсувати цю історію. Серіал обіцяє бути захопливим, смішним та провокувати у глядача цілий спектр емоцій та почуттів. Тому, мені здається, дивитись його потрібно буде обережно: є величезний ризик закохатись у головних героїв”, – зазначив режисер картини Антоніо Лукіч.

Секс. Інста і ЗНО

Головні ролі в серіалі зіграють студенти КНУТКТ ім. І. Карпенка-Карого –Ганнуся Ярмоленко, Андрій Максимов, Соня Слюсаренко, Каріна Черчевич, Віталій Зелений, Любава Шокля та інші. Також в серіалі засвітяться Наталія Васько, Ірма Вітовська-Ванца, Ірина Кудашова (серіал “Школа”) та Юлія Гамалій (гурт “Open Kids”).

Оскільки серіал “Секс, інста і ЗНО” створюється спеціально для онлайн-платформи, в ньому максимально реально, місцями жорстко і без “фільтрів” покажуть, як і чим живе покоління Z, а речі називатимуть своїми іменами без цензури.

Прем’єра “Секс. Інста і ЗНО” відбудеться на сайті “1+1 video” восени 2020 року. Серіал буде доступним глядачам за підпискою.

Читайте також:

Режисер Антоніо Лукіч переміг у номінації “Відкриття року” кінопремії “Золота Дзиґа”