fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Скажені сусіди

Новий комедійний серіал «Скажені сусіди» вийшов онлайн

5 634

Відбулась цифрова прем’єра комедійного серіалу про пригоди в Яблунівці «Скажені сусіди» на онлайн-платформі.

З 13 лютого новий комедійний серіал «Скажені сусіди» можна подивитися онлайн ексклюзивно на Київстар ТБ, — про це повідомляють творці проєкту на своїй Facebook-сторінці.

За темою: Прем’єра комедійного серіалу «Скажені сусіди» відбудеться на телебаченні

«Скажені сусіди» — український серіал про добру комедію, буденні стосунки та ситуації, які знайомі кожному, хто, звісно, має сусідів. Комедія складатиметься з 48-и епізодів двох сезонів, а на глядачів чекатимуть не лише знайомі улюблені персонажі, а й нові неочікувані герої та запрошені зірки.

Як стверджують творці, у проєкті були залучені вже добре знайомі глядачам локації «Яблунівки», а також нові — відтворені в павільйонах на екстер’єрних майданчиках студійного комплексу Film.ua Group. Наявність бомбосховища на кіностудії стало одним із визначальних факторів для перенесення локацій, за рахунок чого всі виробничі процеси проходили максимально з дотриманнями правил безпеки воєнного часу.

«Другий сезон знімали під час війни. Декілька зйомок припали на ті дні, коли були страшні обстріли Києва. Одного разу бачили, як над знімальним майданчиком летить ракета, бачили, куди вона падає. У нас навіть одній артистці у той момент стало фізично зле. Викликали швидку допомогу», — поділився Юрій Горбунов.

Дивіться комедію онлайн на Київстар ТБ за посиланням. Нижче дивіться трейлер фільму.

Раніше “Нове українське кіно” повідомляло, що у грудні 2022 року Film.ua Group, Prototype Production та 1+1 Media завершили зйомки нових 24 епізодів серіалу «Скажені сусіди», режисером якого виступив Олег Борщевський.

Зірковий каст: Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Юрій Горбунов, Олександр Кобзар, Віталій Іванченко, Джиммі Воха-Воха, Поліна Василина, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Кіра Саяпіна, Катерина Рубашкіна, Анна Кошмал, В’ячеслав Бабенков, Віра Кобзар, Дмитро Суржиков, Володимир Ніколаєнко, Наталка Денисенко, Катерина Вишнева, Євген Овчаров.

Читайте також

Комедія «Скажене весілля 3» Любомира Левицького вийшла онлайн