fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Скажене весілля 3

Комедія «Скажене весілля 3» Любомира Левицького вийшла онлайн

3 660

Третя частина франшизи про весільні клопоти родини Середюків «Скажене весілля 3» ексклюзивно доступна для перегляду онлайн.

З 20 квітня фінальну частину трилогії «Скаженого весілля» можна подивитися ексклюзивно онлайн на Київстар ТБ, по це повідомляють творці фільму на своїй Facebook-сторінці.

За сюжетом, промайнуло чотири роки після останнього скаженого весілля старшої доньки, і ось стати на рушничок щастя планує наймолодший з родини Середюків – Захар. Традиційно для дітей Василя для створення сім’ї він обрав екзотичну пару – дочку циганського барона, красуню Раду. І хоч батько поклявся цього разу не псувати весілля, та і невістка йому до вподоби, але спокійне свято – не в традиціях Сердюків.

Тож всі, хто не встиг переглянути комедію «Скажене весілля 3» у кінотеатрах, відтепер можуть зробити це онлайн на Київстар ТБ за посиланням (вартість перегляду від 79 грн.). Нижче дивіться трейлер фільму.

Головні ролі наречених виконали молоді українські актори Катерина Файн та В’ячеслав Хостікоєв. Роль батька нареченої зіграв Ігор Крикунов – керівник циганського театру “Романс”, актори якого зіграли в фільмі справжній циганський табір.

Також у фільмі зіграли: Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько, Арам Арзуманян. До зіркового складу “Скаженого весілля 3” Юрія Горбунова, Потапа (Олексія Потапенко), Позитива (Олексія Завгороднього), Петра Бампера, Олега Винника приєдналися Надія Мейхер, Анна Трінчер та Валерія Товстолес.

За темою: Надія Мейхер, «Танці з зірками» та «Захар Беркут»: 10 несподіваних фактів про «Скажене Весілля 3»

Сценарій третьої частини написали Микола Куцик та Олексій Приходько, які були сценаристами і попередніх двох фільмів франшизи. Продюсерами фільму виступили Юрій Горбунов, Ірина Костюк, Надія Коротушка, Ірина Горова та Олексій Потапенко.

Композиторами комедії «Скажене весілля 3» виступили Олексій Потапенко (Потап), Володимир Кагарлик та Дмитро Степанов. Вже традиційно для франшизи співає Олег Винник, цього разу у супроводі циганського театру “Романс”.

Третя частина франшизи була вироблена компаніями FILM.UA та Prototype Production за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Дистрибуцією фільму на території України займаються компанії Кіноманія і FILM.UA Distribution, яка також відповідає за міжнародні продажі.

Нагадаємо, комедія режисера Любомира Левицького «Скажене весілля 3» стартувала в прокаті 25 лютого 2021 року, зібравши за п’ять тижнів показів в кінотеатрах України 28,1 млн грн. при бюджеті 16 млн грн.

Читайте також

«Скажене весілля 2» онлайн: фільм офіційно виклали у відкритий доступ