fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Редакція Романа Бондарчука

Фільм “Редакція” Романа Бондарчука підтримав німецький фонд Mitteldeutsche Medienfoerderung

505

“Редакція / The Editorial Office” — нова драма з елементами комедії режисера Романа Бондарчука (“Вулкан”) про розслідування співробітника місцевої газети підпалів та пожеж у лісах.

Стрічка, яка стала одним із переможців 14-го конкурсного відбору кінопроєктів Держкіно, підтримав німецький фонд Mitteldeutsche Medienfoerderung, — повідомляє Держкіно. — Німецьким копродюсером картини виступила компанія Elemag Pictures.

Ігрова повнометражна стрічка висвітлює одну з найбільш гострих і значущих проблем цифрової ери — життя людини у світі постправди серед заангажованих ЗМІ та всюдисущих соцмереж.

За сюжетом, головний герой Юра, молодий співробітник природничого музею, вирушає в експедицію на пошуки рідкісного ховраха, але стає свідком підпалу лісу. Він приносить фото підпалювачів у редакцію місцевої газети й за збігом обставин лишається в ній працювати. Юра починає власне розслідування, кому вигідні підпали та чому горять ліси.

Постер фільму

Редакція Романа Бондарчука

Авторами сценарію нової картини “Редакція” режисера Романа Бондарчука виступили Алла Тютюнник, Роман Бондарчук і Дар’я Аверченко, оператором — Вадим Ільков. Продюсерки картини — Дар’я Бассель, Дар’я Аверченко (Україна), Таня Георгієва-Вальдхауер (Німеччина).

За темою: “Вулкан” онлайн: фільм безкоштовно виклали у відкритий доступ

Виробництвом фільму займається компанія Moon Man за підтримки Держкіно. Стрічка знаходиться у стадії препродакшену.

Читайте також

Стали відомі переможці програми «proMOTION» 2021 від Українського інституту