fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

вулкан онлайн

«Вулкан» онлайн: фільм безкоштовно виклали у відкритий доступ

1 688

Переглянути копродукційну українсько-німецько-монакську драмедію «Вулкан» онлайн можна одразу на чотирьох вітчизняних стрімінгових платформах.

«Вулкан» – повнометражний ігровий режисерський дебют Романа Бондарчука. Світова прем’єра фільму відбулась у 2018 році на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах, де фільм брав участь в конкурсній програмі «На схід від Заходу». Стрічка отримала декілька найвищих фестивальних нагород.

Після декількох дивних збігів, перекладач ОБСЄ Лукас опиняється в південноукраїнському місті Берислав. Ставши мимовільним гостем свого дивного господаря Вови, Лукас стикається з абсолютно новим всесвітом, у якому життя здається повністю відірваним від будь-якого звичного укладу. Незважаючи на його початкову неприязнь, Лукас усе більше й більше захоплюється Вовою та його дочкою Марушкою – і це, зрештою, підштовхує до власних пошуків давно загубленого щастя.

Головні ролі в картині зіграли Сергій Степанський, Христина Дейлик та Віктор Жданов. Дивіться стрічку “Вулкан” онлайн за посиланням на Megogo, або на таких платформах, як Oll.tv, Sweeet.tv чи Takflix.

Фільм створено компанією ТОВ “Татофільм”. У 2015-му році сценарій фільму, створений Романом Бондарчуком, Дар’єю Аверченко та Аллою Тютюнник отримав премію Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Загальний бюджет стрічки становить 9 900 000 грн, з них 4 884 173 грн – державна фінансова підтримка. Фільм взяв участь у 33 кінофестивалях та преміях. В широкий український кінопрокат стрічку випущено 4 квітня 2019 року компанією UFD.

Читайте також

Від «Черкас» до «Атлантиди»: де дивитись онлайн українське кіно 2020 року