fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Що? Знову?! Перший офіційний постер продовження зіркової комедії Влада Дикого “Скажене Весілля 2”

217

На ньому – вже знайомі за першою частиною герої: директор краєзнавчого музею Василь Середюк, подружжя Ольки й Ашота, підполковник Попадюк, тамада Назарій Запухляк і навіть Олег Винник, але головна інтрига стрічки залишається нерозкритою: хто з акторів виконає роль нових наречених у другій частині фільму, та який зять чекає на Василя цього разу?

“Окрім цього основного постеру, ми також готуємо серію характер-постерів для всіх яскравих героїв фільму, зокрема, – для священників отця Євлампія та диякона Пилипона, які так полюбились глядачам за першою частиною. У сіквелі ми не тільки розширили їхню комедійну лінію, але й додали третього героя – хориста Кіндрата: до шаленого дуету Потапа та Монатіка долучився Олексій Завгородній (“Позитив”), який також виступить і музичним продюсером фільму”, – поділився подробицями продюсер стрічки та виконавець ролі Назарія Запухляка Юрій Горбунов.

Незабаром відбудеться серія публікацій окремих характер-постерів героїв комедії “Скажене Весілля 2”. Усього їх заплановано п’ять:

– “священники” отець Євлампій (Потап), диякон Пилипон (Monatik) та хорист Кіндрат (Позитив);

– тамада Назарій Запухляк;

– родина Середюків (Василь, Галина, Захар, Франсуа та Катя);

– подружжя Олька й Ашот;

– підполковник Попадюк.

Відомо, що “Скажене весілля 2” продемонструє, як склалось життя колоритної родини через рік після нетипової церемонії. Інша донька Василя Сердюка планує вийти заміж, тому на глядачів чекатиме ще одна порція гумору, скажених пригод та, звісно ж, романтики.

“Історія у “Скаженому весіллі 2″ має не тільки відбуватись за всіма канонами, що ми винайшли у першій частині, не лише бути логічним її продовженням. Вона мусить перевершити свою попередницю. Стати ще більш несподіваною, яскравою, смішною. Ще більш скаженою! Наші сценаристи Микола Куцик й Олексій Приходько з такою задачею впоралися на всі 100%. А тепер час перенести це з паперу в тривимірний світ кіно – починається найцікавіше!” – розповів актор і продюсер Юрій Горбунов.

Зйомки комедії “Скажене Весілля 2” триватимуть до кінця вересня в Києві та передмісті. Зазначимо, що кінопроєкт фільму став одним із переможців 11-го конкурсного відбору Держкіно. Перша ж частина комедії мала неймовірний успіх: стрічка не тільки окупилася в прокаті й стала прибутковою, а й лишиться в історії як перша, продюсери якої повернули Держкіно залучені кошти з відсотками.

На кінотеатральні екрани продовження найкасовішої комедії 2018 року вийде напередодні Нового, 2020 року – 25 грудня.

Дивіться шостий тизер комедії “Скажене весілля 2”: відео

Дивіться п’ятий тизер комедії “Скажене весілля 2”: відео

Дивіться четвертий тизер комедії “Скажене весілля 2”: відео

Дивіться третій тизер комедії “Скажене весілля 2”: відео

Дивіться другий тизер комедії “Скажене весілля 2”: відео

Дивіться перший тизер комедії “Скажене весілля 2”: відео

Студія: FILM.UA GROUP, Prototype Production

Дистрибутор: MMD UA і FILM.UA Distribution

Продюсер: Юрій Горбунов, Ірина Костюк, Надія Коротушка, MOZGI Entertainment (Ірина Горова, Олексій Потапенко)

Музичні продюсери: Олексій Потапенко, Олексій Завгородній

Сценаристи: Микола Куцик, Олексій Приходько

У ролях: Назар Задніпровський, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Юрій Горбунов, Леся Самаєва, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько, Арам Арзуманян, Потап, MONATIK, Олексій Супрун (Петро Бампер), Олексій Завгородній (Позитив) та інші.

Слоган: Що? Знову?!

Синопсис: Події нового фільму відбуваються через рік після “Скаженого Весілля”. ЩЕ один сюрприз, ЩЕ одна донька, та ЩЕ одне #СкаженеВесілля чекає на улюблених героїв. Погоня, новий зять, Назарій Запухляк, отець Євлампій, монахи, зірковий каст, багато скажених пригод та ще більше якісного українського гумору!

Джерело: Держкіно