fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Стрімголов

Фільм «Стрімголов» тепер доступний онлайн у більшості країн світу

969

Психологічна драма «Стрімголов», події якої відбуваються в сучасному Києві, де головні 27-річні “негерої” намагаються зробити непростий вибір в умовах “героїчного часу”, вийшла на стрімінговій платформі.

Повнометражний режисерський дебют Марини Степанської доступний в Україні, США, Канаді, Німеччині, Італії, Польщі, Румунії, Молодові, Казахстані українською мовою з англійськими, італійськими та румунськими субтитрами.

«Коли у мене запитують, про що фільм, я кажу про життя. А точніше? Про життя в паузах. Мені здається, що якісь важливі речі відбуваються з нами в паузах і їх неможливо вербалізувати», — пояснює тему фільму Марина Степанська.

У центрі сюжету — історія зустрічі двох молодих людей. Антон — талановитий музикант, який два роки навчався в Швейцарії і після лікувався від алкогольної залежності, повертається до Києва. Катя — дівчина, яка знаходиться в пошуку кращого життя, збирається полетіти до Німеччини. Долі героїв перевертає випадкова зустріч, вона приносить новий імпульс в їхні життя і глибоко впливає на них обох.

Дивіться фільм «Стрімголов» онлайн на Takflix за посиланням. Нижче дивіться трейлер психологічної драми.

Головну роль в картині виконала Даша Плахтій. За неї акторка отримала «Золоту дзиґу» та приз на Міжнародному фестивалі авторського кіно в Рабаті, Марокко за найкращу жіночу роль. Також у стрічці зіграли Андрій Селецький, Олег Мосійчук, Лариса Руснак, Крістіан Борис та інші. Оператором був австрієць Себастьян Талер — син відомого австрійського оператора Вольфганга Талера, що працював разом із Ульріхом Марією Зайдлем, Міхаелем Ганеке, Міхаелем Главоггером.

Стрімголов

Стрічка «Стрімголов» отримала безліч нагород, зокрема, приз глядацьких симпатій на кінофестивалі Premiers Plans d’Angers у Франції, «Золоту дзиґу» за музику та звук, приз за найкращий дебют та приз глядацьких симпатій на кінофестивалі Ceau, Cinema! Festival de Buzunar у Румунії.

Виробник фільму компанія «Інсайтмедіа» і «Тато фільм». Стрічка вийшла в український прокат 15 лютого 2018 року.

Стрімголов

Читайте також

Поліцейська комедія «Нереальний КОПець» вийшла онлайн