fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Область Героїв

Вийшов офіційний трейлер фільму «Область Героїв» про українських волонтерів

434

Прем’єра українського фільму «Область Героїв» на основі реальних подій відбудеться в кінотеатрах з 24 листопада 2022 року. Саундтреком до стрічки стали композиції «Вільні Люди» гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ та «Думи» у виконанні Артема Пивоварова та DOROFEEVA.

Як повідомила порталу «Нове українське кіно» PR-служба фільму, «Область Героїв» – це перша масштабна кінореконструкція реальних героїчних історій простих українців. Команда присвятила цей проєкт всім волонтерам України, які ціною власного життя врятували та продовжують рятувати тисячі життів.

За темою: Кінореконструкція героїчних історій українців: вийшов тизер фільму «Область Героїв»

За словами авторів, глядач побачить відверту кіносповідь про події, які відбувалися у самому пеклі ворожої окупації: в Бучі, Ворзелі, Гостомелі, Ірпені та інших містах і селах. Кожна героїчна сповідь – це не про одну людину та її історію, а про тисячі українських волонтерів, які уособлюють незламну українську націю.

До фільму увійшло декілька реальних історій. В головних ролях – волонтери, які особисто зіграли самі себе. І саме в цьому унікальність цієї кінострічки на основі реальних подій: це кіно без акторів.

«Наш фільм присвячений всім волонтерам України. І він несе благодійну місію: «купи квиток – зігрій дитину». І я запрошую всіх у кіно, адже зібрані кошти від кінопоказів підуть на закупівлю обігрівачів для дитячих будинків, оскільки на нас чекає важка зима. Українське кіно зігріє не тільки душу», – зазначив автор та генеральний продюсер Олексій Комаровський.

Дивіться офіційний трейлер українського фільму «Область Героїв»

Фільм створює автор і генеральний продюсер Олексій Комаровський («Небезпечна гра» (2022), «Сусідка» (2022). Режисер-постановник – Артур Лерман («Ведмежа пастка» (2020), «Велика прогулянка» (2022). Виробництво кінокомпанії IdeaFilms у партнерстві з Київською обласною військовою адміністрацією та за сприяння Державного агентства України з питань кіно. Дистриб’ютор – B&H Film Distribution Company.

«Герої фільму – хоробрі мешканці Київської області. І вони лише частина великої героїчної нації. Вони є уособленням тисяч таких самих волонтерів-героїв по всій Україні. Київська обласна військова адміністрація і надалі буде сприяти зйомкам подібних патріотичних кінопроєктів на території області і підтримувати українську кіноіндустрію в цілому», – зазначив Голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Прем’єра кінопроєкту відбудеться ексклюзивно в кінотеатрах з 24 листопада 2022 року в Україні. Кошти від кінопоказу повнометражного фільму підуть на закупівлю обігрівачів для дитячих будинків.

Область Героїв

Читайте також

«Область Героїв»: на Київщині розпочалися зйомки фільму «про янголів, які пройшли крізь пекло»