fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Цікаві технології та функції в сучасних телевізорах

Цікаві технології та функції в сучасних телевізорах

154

Телевізори не стали винятком із загальної тенденції прагнення до технологічності. Кількох років виявилося достатньо для перетворення звичайних трансляторів телеканалів на багатофункціональні центри. Голосове управління, вихід в інтернет, інтеграція з іншими побутовими приладами – лише короткий список можливостей, доступних власникам телевізорів останнього покоління.

Із розміром, вартістю та іншими характеристиками майбутнього придбання визначитися нескладно. Набагато складніше вибрати модель за функціоналом, який залежить від технологій, що використовуються виробниками електроніки під час виробництва. Щоб зрозуміти, яку модель обрати, слід відвідати магазин Алло в Рівному та скористатися допомогою менеджерів.

Інноваційні технології в сучасних телевізорах

Телевізори останнього покоління мають безліч функцій і можливостей, які раніше складно було навіть уявити:

    • Замінюють комп’ютери. За умови доступу до інтернету й підключення бездротової мишки/клавіатури телевізор можна використовувати як ПК. Наприклад, підключившись безпосередньо до офісного комп’ютера та хмарних сервісів, виконувати з комфортом свою роботу. Для роботи достатньо встановити програму Easy Connect на телевізор.
  • Обробляють зображення у режимі реального часу за допомогою штучного інтелекту. Нові процесори, що працюють на нейромережах, здатні швидко виконувати завдання щодо покращення зображень, знижувати шуми, збільшувати контрастність і підвищувати роздільну здатність.
  • Транслюють звуки екранами. Сучасні телевізори здатні локалізувати окремі об’єкти на екрані та створювати акустичні ефекти завдяки джерелам звуку за екраном.
  • Автоматично збільшують гучність звуків за появи шуму в домі. Якщо вмикається пилосос, телевізор сам збільшує гучність діалогів.
  • Вписуються в інтер’єр будь-якого приміщення. Так звані інтер’єрні телевізори доповнюються модульними полицями для оптимального розміщення техніки незалежно від особливостей та дизайну приміщень.

Головна перевага – це можливість під’єднання до інтернету. Можна придбати будь-який сучасний плазмовий телевізор у Рівному та без проблем використовувати як монітор комп’ютера або підключити до нього смартфон.

Унікальні новинки

Десять років тому неможливо було уявити телевізор, створений спеціально для відпочинкових зон з басейнами. Сьогодні моделі, які можна дивитися на сонці завдяки антивідблиску та встановлювати поряд з басейнами, вже заявили про себе на світовому ринку. Такі пристрої, що легко витримують високу температуру в спекотні літні дні, є ідеальним варіантом для заміського будинку.

Ще однією новинкою, яка одразу привернула до себе увагу, стали мультиекрани. Мультиекран можна розділити на кілька зон і вивести окремо канал у кожну зону. Функція дозволяє одночасно дивитися новини та футбольний матч, грати й шукати інформацію.

Десятиліття тому час від створення технології до її використання міг становити кілька років. Сьогодні виробники телевізорів намагаються залучити покупців високими технологіями, тому час, за який інновація доходить до людей, значно скоротився.