fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Тут немає байдужих

Команда проєкту «Тут немає байдужих» запрошує на зустріч з відомими акторами театру та кіно

155

15 вересня в Театрі драматургів у Києві ви маєте нагоду зустрітися з командою та зірками-учасниками соціального проєкту «Тут немає байдужих», поспілкуватися наживо та взяти участь у зборі коштів для ЗСУ.

З травня по червень цього року команда Тимофія Бінюкова знімала та спільно з Національною спілкою театральних діячів України та Кам’янець-Подільським міжнародним кінофестивалем «Бруківка» презентувала 10 відео проєкту «Тут немає байдужих».

У новому соціальному проєкті об’єдналися актори і музиканти, режисери і художники, фільммейкери та громадські діячі, які читають вірші та уривки прози відомих українських і світових класиків.

«Ці відео набрали десятки тисяч переглядів та багато схвального фідбеку від глядачів. Саме тому ми запрошуємо наших зірок, неймовірних артистів укрсцени й переглядаємо проєкт разом з вами, спілкуємося та збираємо кошти на армію. А саме – на спецпідрозділ KRAKEN, який вже зіграв ключову роль у захисті Харкова та всього Сходу України від рашистської окупації, – розповідає творча команда соціального проєкту.

Як зазначається, головна мета – назбирати нашим захисникам на оптичний приціл Vortex Strike Eagle 1-8×24 задля ефективного перетворення рускіх на “хароших рускіх”. Така річ коштує 30 тис. грн, але разом ми зможемо це зробити, бо ми – українці, а отже – сила!

Якщо вам хочеться задонатити вже зараз – не стримуйте себе. Абсолютно всі зібрані кошти підуть на благу справу по демілітаризації та денацифікації рф. Звіт про витрачене творча команда зобов’язується надати.

15 вересня о 18:00. Театр драматургів (Київ, вул. Сагайдачного 25-Г)

Вхід за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/cpzgz41ZXfPHojYD6 (розсадка вільна, кількість місць обмежена)

Вхід на івент – 200 грн. Розрахунок на monobank чи при вході https://send.monobank.ua/jar/87PtovdaGP

Інформація про оптичний приціл Vortex Strike Eagle 1-8×24 з підсвіткою: https://bit.ly/3KHHU1R

Ми впевнені, що українська культура – це потужна сила. Тут кожний робить, що може, і навіть трішечки більше. Заради перемоги, заради справедливості, заради майбутнього!

Соціальний проєкт «Тут немає байдужих»: Віталіна Біблів читає вірш Інни Скорини-Калаби «Я – Україна»

Склад команди: Актор ідеї та керівник проєкту – Тимофій Бінюков (Харків). Режисер, монтаж – Дмитро Коваль (Київ). Оператор – Едвін Новак (Київ). Звук – Ігор Старченко (Київ). Художниця – Марта Лешак (Львів). Анімація – VJ Istvo (Київ). Дизайнерка – Маргарита Казьміна (Харків). Композитор – Герман Лазебний (Київ). Вступний трек – PROBASS ∆ HARDI «Доброго вечора».

Нагадаємо, харківський режисер Тимофій Бінюков є автором короткометражного фільму “Вглиб”, створеного на порубіжжі 2019-2020 років, який розповідає про контакт зі своїми демонами і пошук сенсу.

Читайте також

Представлено трейлер короткометражного фільму “Вглиб” (відео)