fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Ти мене любиш?

Український фільм «Ти мене любиш?» покажуть у програмі Берлінале Panorama 2023

113

Повнометражна драма «Ти мене любиш?» режисерки Тоні Ноябрьової представить Україну у програмі Берлінале Panorama, де відбудеться його світова прем’єра.

Про це повідомляє PR-служба фільму Family Production. «Панорама» — це  програма Берлінського кінофестивалю, яка збирає фільми з усього світу з яскраво вираженим політичним, гендерним або соціальним контекстом. У «Панораму» зазвичай відбирають нестандартні стрічки, а головний приз вручає глядацьке журі.

«Ти мене любиш?» — історія дорослішання, яка розгортається напередодні падіння СРСР. 17-річна Кіра стає свідком розлучення батьків, розпаду однієї країни та народження іншої.

«Це особиста історія мого дорослішання та становлення покоління, — коментує режисерка Тоня Ноябрьова. — Це моя пісня про прощання з дитячими ілюзіями й про відчайдушні пошуки кохання. Я хотіла, щоб аудиторія фізично відчула, як наше минуле вислизає, немов пісок крізь пальці. Моя Кіра – символ мого покоління, першого покоління незалежної України».

Ти мене любиш?

Як повідомляє команда фільму, до Берлінале стрічка взяла участь у секції Work in progress Каннського та Стокгольмського кінофестивалів на майданчиках Tallin Black Nights та Ukraine Now, які представляли сучасне українське кіно. Також була відібрана в офіційну програму Work in progress фестивалю у Сан-Себастьяні. Прем’єра запланована на 2023 рік.

Фільм знятий в Україні Family Production (польсько-українська стрічка «Тато», короткометражний фільм «Бульмастиф») за підтримки Держкіно, у копродукції з Сommonground Pictures та скандинавським кінофондом Film i Väst.

Головні ролі виконали Карина Химчук, Наталія Лазебникова, Олександр Жила та Максим Михайличенко. Режисерка та сценаристка: Тоня Ноябрьова. Оператор: Віліус Мачюльскіс. Виконавчий продюсер: Стас Притула. Продюсери: Анастасія Буковська, Данило Каптюх, Микита Буковський.

Нагадаємо, польсько-українська стрічка «Тато», спродюсована Family Production у міноритарній копродукції з Польщею, восени 2022 року отримала Приз екуменічного журі Варшавського кінофестивалю.

Читайте також

Фільми “Я і Фелікс” і “Тато” у головному конкурсі 38-го Варшавського кінофестивалю