Вийшов перший тизер кримінальної комедії Саші Литвиненка «Добре, що мама не знає»
Автори кримінальної комедії в стилі сучасного неонуару «Добре, що мама не знає», в якій зіграв одну зі своїх останніх ролей Паша Лі, презентували перший тизер і розповіли особисту історію, як потрапили в полон у Бучі до окупантів.
Новиною з порталом «Нове українське кіно» поділився продюсер, другий режисер та кастинг-директор повнометражного ігрового фільму «Добре, що мама не знає» (англ. Good Thing Mom Doesn’t Know) Євгеній Литвиненко.
“Фільм «Добре, що мама не знає» – це можливість показати всьому світу унікальний український проєкт в стилі сучасного неонуару в жанрі кримінальної комедії. А це класна суміш всього захоплюючого і смішного – гібридне поєднання злочинного і комедійного, коли організована злочинність розкривається з комічної точки зору. І виглядає це завжди дуже захоплююче. При цьому картина з глибоким моральним змістом. Тому моє завдання, як продюсера, полягає в тому, щоб цей фільм для широкої глядацької аудиторії, не зважаючи на всі труднощі, потрапив на великі та малі екрани в різних країнах нашої планети. І вшанувати пам‘ять актора Паші Лі та каскадера Костянтина Агапова, котрі загинули від рук російських окупантів”, – розповідає продюсер Євгеній Литвиненко.
Стрічка складається з чотирьох новел. Кожна частина – це історія одного з членів сім’ї. Перші три новели розповідають історію двох братів і сестри, а заключна четверта – збирає в логічне завершення все, що сталося в попередніх частинах.
За сюжетом, старший брат – діджей, у якого великий борг і тому він торгує наркотиками, сестра – акторка театру до якої постійно липнуть неприємності, і їх молодший брат – перспективний айтішник, який намагається помститися за свою дівчину, на передодні дня народження їх мами, потрапляють в неприємності пов’язані з людьми із кримінального світу. Ніхто з них не здогадується про проблеми один одного. Не знає і мама, яка готується зустріти дітей і свій День народження.
Дивіться перший презентаційний тизер на YouTube-каналі фільму або у нас на сторінці нижче
Стилістика фільму нагадує атмосферу фільмів братів Коенів та Гая Річі, з їх яскравими персонажами, локаціями, діалогами та цікавими заплутаними історіями. Як стверджують самі творці, саме фільми Гая Річі «Рок-н-рольник» та «Джентльмени» максимально близькі за духом майбутньої картини.
Над виробництвом стрічки «Добре, що мама не знає», підготовчий період якої розпочався ще в травні 2020 року, працює продакшн Lytvynenko Films і ТОВ «Кіномедіа». Творча команда пройшла понад 4 місяці кастингу, де близько 700 акторів пройшли прослуховування. На ролі було затверджено: Костянтин Темляк, Валерія Жилюк, Роман Муленко, Михайло Співаковський, Олексій Воротніков, Павло Лі, Катерина Скрипко та ін.
Перший драфтовий постер фільму
За словами Євгенія Литвиненка, попри всі труднощі з обмеженнями Covid-19, до 24 лютого 2022 року було відзнято 65% фільму, в тому числі всі сцени з актором фільму Пашею Лі, котрого вбили російські окупанти в Ірпені (Київська область).
За темою: «Тіні незабутих предків» із Пашею Лі у головній ролі виклали у вільний доступ
8 березня 2022 року режисер Саша Литвиненко та продюсер Євгеній Литвиненко з родиною, а з ними одна із копій відзнятого матеріалу фільму, потрапили в полон у Бучі (Київська область) до російських військових. На щастя, всі залишились живі, поділився з нами продюсер, другий режисер та кастинг-директор повнометражного ігрового фільму.
З 24 лютого 2022 року продюсер фільму Олесь Маляревич, художник-постановник зі спецефектів Олег Швець, піротехнік Кирило Бунін, актор Руслан Ярошенко, каскадери Даниїл Мотильов, Костянтин Агапов та Максим Дудченко стали на захист України в лавах Збройних Сил України на передовій. На жаль, у серпні 2022 року було сильно поранено в боях під Ізюмом Кирила Буніна, а 10 січня 2023 року в боях проти російських окупантів на Сході України загинув каскадер команди “Fight Action” Костянтин Агапов.
Як відомо, восени 2021 року проєкт «Добре, що мама не знає» став переможцем 17-го пітчингу Державного агентства України з питань кіно, але у зв’язку з повномасштабним військовим вторгненням росії в Україну фільм так і не отримав державної підтримки, оскільки більшість коштів пішло на підтримку ЗСУ. Команда не змогла закінчити проєкт власними силами. Зараз фільм зареєстровано на міжнародній краудфандинговій платформі Kickstarter (США), де з 21 лютого охочі підтримати команду українських кінематографістів зможуть взяти участь у зборі 150 000 доларів на завершення виробництва фільму.
Прем’єра фільму в кінотеатрах та на стрімінгових платформах в різних країнах світу планується в листопаді – грудні 2024 року.
Читайте також