fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Представлено тизер української комедії “У справу втручається Остап Гуляй”

135

Тизер української авантюрної комедії про нестандартні методи боротьби з сепаратизмом “В справу втручається Остап Гуляй” вже доступний для перегляду.

Режисером картини є Максим Лукашов – фільм є його дебютом в повному метрі. В якості джерел натхнення режисер назвав українську народну казку “Пан Коцький”, картини Альфреда Хічкока “39 сходинок” і “Великий Лебовські” братів Коен.

“Задум картини у мене з’явився ще в студентські роки. Я любив відпочивати в Криму і вже тоді відчував певне напруження на півострові. З’явилася ідея написати сценарій, в якому у Криму назріває бунт, але на шляху терористам стає звичайний київський хлопець, випадково втягнутий в події. Потім відбулася анексія, і я припинив працювати над сценарієм. Згодом я відчув натхнення та кінопроцес в Україні пожвавився”, – розповів Лукашов.

За сюжетом, розмірене життя талановитого, але безробітного киянина закінчується, коли на порозі його квартири з’являється знаменита поетеса Юліта. Жінка ховається від проросійських терористів, тому що стала небажаним свідком їхніх темних справ. Юліту вбивають прямо в квартирі Остапа. Щоб уникнути несправедливого вироку, Остап змушений тікати від поліції. Під час втечі з Києва до Одеси за ним пильно стежать агенти СБУ, сподіваючись, що Остап виведе їх на слід бойовиків. А сам герой тим часом намагається приборкати непокірну журналістку Соломію.

У тизері зіграли Юрій Фелипенко (Остап), Наталя Денисенко (Юліта), Андрій Мороз (голова СБУ), Валентина Войтенко (Соломія), Павло Левицький (кілер) та ін.

Консультантом під час зйомок тизера став Віктор Ягун, генерал-майор запасу СБУ і колишній заступник голови Служби безпеки України. Адже незважаючи на комедійний жанр, автори хотіли правдиво передати всі деталі сюжету, пов’язані з роботою спецслужб і військовою технікою.

У подальшому автори планують шукати кошти на створення картини і запустити краудфандингову кампанію. Також планується подати заявку на участь в пітчингу Держкіно України.

 

Джерело:112.ua