fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Ульотний Новий рік

«Ульотний Новий рік»: на Megogo вийде український дитячий мюзикл

372

Студія мистецтв Smile знімає в Києві дитячий мюзикл «Ульотний Новий рік». Фільм режисерки Анни Акулевич («Джамала.UA») вийде до новорічних свят для безкоштовного перегляду на Megogo.

Про це повідомляє Media Business Reports з посиланням на пресслужбу проекту. Головну роль у стрічці виконує народна артистка України Тамара Яценко. Також у фільмі бере участь суперфіналістка шоу «X-фактор» Марія Рак. Імена інших акторів не розголошують.

«Зазвичай, ми щороку організовуємо великі новорічні шоу, але пандемія внесла свої корективи. Ми побачили в цьому можливість – і вирішили знімати кіно! До цього наша аудиторія глядачів була обмежена концертною залою, а зараз це шанс показати творчість наших талановитих дітей на широкий всеукраїнський загал», – коментує Павло Глазков, продюсер фільму «Ульотний Новий рік», автор ідеї та директор Студії мистецтв Smile.

Ульотний Новий рік

За сюжетом команда дітей із тренером вирушає на концерт з унікальним номером зі скіпінгу. Але один герой травмується на генеральній репетиції і не може виступати, тому робить усе, аби інші учасники теж не полетіли. В аеропорту з командою відбуваються дивні речі. Їм необхідно не лише встигнути на літак, але й розтопити крижане серце вередливої жінки, що працює в аеропорту.

За словами творців, музичні номери – кавер-версії українських хітів у дитячому виконанні – будуть інтегровані до стрічки у вигляді відеокліпів.

Режисер-постановник дитячої кінокартини – Анна Акулевич, відома як автор фільму «Джамала.UA». Зйомки мюзиклу відбуваються в Києві, в аеропорту «Харків» та на бортах літаків.

23 грудня відбудеться закрита прем’єра стрічки «Ульотний Новий рік» в одному з київських кінотеатрів. Після цього мюзикл буде доступний для безкоштовного перегляду онлайн на медіасервісі Megogo.

Читайте також

Фільм «Заборонений» покажуть на телебаченні 28 листопада