fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Святого Миколая 16 грудня

Фільм-мюзикл для всієї родини «В. О. Святого Миколая» вийде в прокат 16 грудня (трейлер)

474

Музична сімейна стрічка «В. О. Святого Миколая» — це історія про стосунки батька та його невгамовної доньки, які напередодні свята Миколая потрапляють в одну несподівану історію та шукають щастя одне в одному.

“Взагалі фільм про той час, який ми або проводимо, або не проводимо з дітьми. Ці стосунки. Він в жодному випадку не є повчальний. Це більше, як така точка зору з боку, в гарному музичному оформленні, в гарній постановці”, — зазначає продюсер фільму Михайло Лишак.

За сюжетом стрічки, за тиждень до свята святого Миколая, Миколай пише заяву про відпустку за станом здоров’я. Усі подарунки для чемних дітей готові, окрім одного: 9-ти річна дівчинка Юстя не написала йому листа зі своїми побажаннями. То ж у зв’язку зі своїм лікарняним і тим, що жодна дитина не може залишитися без подарунка, св. Миколай покладає свої обов’язки на батька дівчинки.

Святого Миколая 16 грудня

Батько дівчинки — музикант і композитор, який після смерті дружини (матері дівчинки) більше не займається музикою, а намагається зробити кар‘єру ведучого, забуваючи про мрії своєї дитини.

Дивіться трейлер фільму-мюзиклу “В. О. Святого Миколая”

У фільмі зіграли близько 300 акторів. Роль головної героїні виконала Дарія-Марія Лишак. Це її перший досвід у зйомках. Юній акторці 11 років. Також головні ролі в картині виконали: Роланд Орбан, Олег Пригода, Юрій Цвєтков, Анастасія Дмитерко, Алла Степанишин, Орест Киричук, Яна Була, Андрій Мандюк та інші.

Святого Миколая прокат

Стрічку почали знімати два роки тому. Усі сцени відзняли у Львові. Фільм-мюзикл містить 11 авторських музичних композицій та більше 30 аудіаль.

Режисери — Галина Лишак, Богдан Кривень, сценаристи — Михайло Лишак, Галина Лишак, оператор-постановник — Лачін Фуадоглу, композитор — Андрій Мандюк, звукорежисер — Тарас Грабовський, режисер монтажу — Андріян Веремієнко, художник з костюмів — Леся Кривень, художник із гриму — Тетяна Невеличук. Продюсери — Михайло Лишак, лінійні продюсери — Орест Іванович, Олег Папікян.

Святого Миколая прокат

Бюджет склав 1,6 млн грн. Виробник — ГО «Вау Студіо», Дистриб’ютор — ParakeeT Film. Фільм створений за підтримки Українського культурного фонду.

Музична новорічно-різдвяна історія вийде в кінотеатрах України з 16 грудня.

Постер фільму

Святого Миколая 16 грудня

Читайте також

Подарунок на Різдво: українські новорічні фільми онлайн для сімейного перегляду