fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Із зав'язаними очима

Фільм «Із зав’язаними очима» виходить у прокат у доступному форматі для людей із порушенням зору

269

Спортивна драма Тараса Дроня «Із зав’язаними очима», яка у всеукраїнському прокаті з 9 грудня, також доступна у форматі для незрячих людей.

В усіх кінотеатрах країни люди з порушенням зору можуть переглянути стрічку «Із зав’язаними очима» з мобільним застосунком Earcatch, повідомляє дистриб’ютор 86PROKATВ.

Звукоопис до фільму виготовила ініціатива «Доступне кіно» громадської організації Боротьба за права. Промоція підтримана Державним агентством України з питань кіно. Доступні формати створено за підтримки Європейського Союзу за програмою Дім Європи.

Наразі стрічка в прокаті у Києві, Дніпру, Харкові, Сумах, Одесі, Львові, Івано-Франківську, Кривому Розі, Житомирі, Херсоні та Запоріжжі.

За темою: Тарас Дронь, режисер фільму «Із зав’язаними очима»: Важливо, щоб кіно надихало на життя, бо кіно – це позитивний вид мистецтва

Головну роль у фільмі «Із зав’язаними очима» зіграла володарка кінопремії «Золота Дзиґа» за найкращу жіночу роль Марина Кошкіна. Фільм переміг у конкурсі дебютних фільмів на Варшавському кінофестивалі, отримав приз FIPRESCI за найкращий повнометражний фільм на Одеському кінофестивалі та ще з десяток нагород.

Проєкт фільму «Із зав’язаними очима» переміг на конкурсі кінопроєктів Boat Meeting Київського Міжнародного кінофестивалю «Молодість» 2019 року й отримав головний приз пітчингу Work in Progress CoCo Cottbus на міжнародному кінофестивалі в Котбусі (Німеччина).

Бійчиня ММА Юлія, у спорті з дитинства. Вона відправляє суперниць у нокаут і не знає іншого світу, крім окресленого сіткою бійцівського рингу. Сильне життєве потрясіння спонукає героїню піти всупереч суспільним стереотипам та шукати долі за межами великого спорту. Проте минуле не хоче відпускати Юлію та викликає її на бій.

Ролі у фільмі «Із зав’язаними очима» зіграли: Марина Кошкіна, Олег Шульга, Лариса Руснак, Олександр Мавріц, Сергій Лузановський, Ігор Колтовський, Костянтин Лінартович, Анастасія Баша, Карина Бершадська.

Виробництво стрічки належить компанії «Сучасне Українське Кіно» за підтримки Міністерства культури України. Знімальна група: Автори сценарію — Тарас Дронь, Якуб Присак. Режисер-постановник — Тарас Дронь. Оператор-постановник — Олександр Поздняков. Композитор — Андрій Пономарьов. Звукорежисер — Сергій Степанський. Художниця-постановниця — Марія Шуб. Художниця з костюмів — Олена Рукавішнікова. Художник зі світла — Макс Рубан. Режисер монтажу — Юрій Підцерковний. Продюсери — Валерія Сочивець, Тарас Дронь, Олександр Берба.

Розклад показів та квитки дивіться на офіційному сайті фільму: https://bit.ly/3Gtdb5l

Нагадаємо, ще один з небагатьох фільмів, який забезпечений інклюзивністю – новорічна сімейна комедія «Мій дідусь – Дід Мороз» Сергія Шляхтюка – наразі можуть переглянути люди з порушеннями зору та слуху в усіх кінотеатрах країни. Ознайомитися із переліком фільмів та завантажити застосунок Earcatch можна за лінком.

Читайте також

В прокат виходить перша українська новорічна інклюзивна комедія «Мій дідусь – Дід Мороз»