fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

“Веселі, брате, часи настали…”: пісня Святослава Вакарчука стала саундтреком до фільму “Чорний ворон”

444

Композитором інших музичних тем стрічки став клавішник гурту “Океан Ельзи” Мілош Єліч, який працював над створенням музичного оформлення “Чорного ворону” майже чотири місяці.

Незабаром у великий прокат вийде одна з найочікуваніших повнометражних картин грудня – історична драма за мотивами однойменного роману Василя Шкляра.

У мережі з’явився емоційний ролик на основі кадрів фільму.

Також у джерелі зазначається, що робота над музичними темами стрічки складалась з кількох етапів. Спочатку Мілош разом із режисером Тарасом Ткаченком у студії підбирав до кожної сцени відповідний настрій за допомогою музичних інструментів. Для деяких сцен саунд-продюсер самостійно грав на гітарі, фортепіано та бас-гітарі, додаючи до сцен симуляцію гри оркестру. Потім до студії звукозапису було запрошено справжній оркестр, який відтворив необхідний тон загального настрою стрічки.

“Мені було вкрай цікаво працювати над фільмом. У ньому, окрім вражаючої головної історії, є яскраві емоції, навіть, якщо вони негативні. Режисер Тарас Ткаченко навчив мене інакше дивитися на музику кіно. Він дуже тонко відчуває кожну сцену, яку робить. У мене бували ситуації, коли я не до кінця розумів настрій сцени. Тоді ми сідали разом, розбирали її, аби підібрати органічне музичне оформлення”, – розповідає композитор, саунд-продюсер Мілош Єліч.

Синопсис

Фільм “Чорний ворон” відтворює одну з найдраматичніших сторінок української історії — боротьбу українських повстанців проти радянської влади у 1920-х роках.

У крісло режисера фільму “Чорний ворон” сів Тарас Ткаченко, який також працював над фільмом “Гніздо горлиці”. Головну роль у картині виконав молодий український актор Тарас Цимбалюк. Також у фільмі знялися Павло Москаль, Андрій Мостренко, Ксенія Данилова, Даніїл Мірешкін, Зоряна Марченко, Наталя Сумська, Олексій Тритенко та інші.

Дивіться офіційний трейлер “Чорний ворон”: відео

Дивіться офіційний тизер “Чорний ворон”: відео