fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

“Віддана”: відтворення на екрані епохи Австро-Угорської імперії

553

Дивіться відео-бекстейдж до романтично-фантазійної стрічки “Віддана” і дізнавайтеся, як особливий внутрішній всесвіт фільму втілювався у життя.

У цьому фільмі буде все: краса і вишуканість епохи Австро-Угорської імперії кінця XIX початку ХХ століття, кохання і ревнощі, подвійні смисли і таємниці, вигадка і реальність, які змішаються настільки, що глядачів захопить і змусить задуматися пошук відповіді на питання що є справжнє життя, а що — ілюзія.

“Віддана” є першим масштабним українським історичним костюмованим фільмом.

Художником з костюмів стала Леся Патока, відома співпрацею і розробкою образів для зірок шоу-бізнесу, і серед них Оля Полякова, Джамала, ONUKA, Ляпіс Трубецькой, Pianoбой, Бумбокс, Время и Стекло, NikitA і ін. Спеціально для стрічки її команда пошила понад 150 костюмів і зібрала понад 300 образів часів кінця XIX і початку XX століть.

Максимально достовірне і реалістичне відображення епохи було досягнуто за допомогою вражаючих декорацій. Для фільму були створені десятки будинків, крамниць, міські установи і центральна площа, а ще ринок з торговими лотками, шкільний двір, єврейський квартал і вілла Сколіков.

Спеціально для цих зйомок майже на чотирьох гектарах землі відтворили справжній Івано-Франківськ зразка початку ХХ століття, коли він називався Станіславів і був частиною Австро-Угорської імперії.

Щоб відобразити якомога більше граней культурного життя того періоду в підготовці і в самому знімальному процесі взяли участь десятки фахівців з різних сфер діяльності:

— фокусник-ілюзіоніст
— циркова трупа
— фахівці з роботи з ігровими тваринами
— історичні консультанти
— кулінарний консультант і food-стиліст
— струнний і духовий оркестр

У фільмі, як серед основних персонажів, так і в епізодах, зайнятий вражаючий акторський склад. Головну чоловічу роль виконав один з найбільш затребуваних акторів України Роман Луцький; зірка ТБ і кіно Олександр Кобзар, стендап-комік і учасник студії Мамахохотала Євген Янович; володарка премії Золота Дзиґа 2017 за кращу жіночу роль Наталія Васько, володарка премії Золота Дзиґа 2018 Ірма Вітовська; легендарна актриса Ада Роговцева; прима-балерина Катерина Кухар та ін.

Дивіться офіційний трейлер “Віддана”: відео

 

Прем’єра костюмованої драма “Віддана” режисера Христини Сиволап, знятої за бестселером Софії Андрухович “Фелікс Австрія” вже за тиждень, 16 січня.

Джерело

Залишити відповідь