fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«UA: Культура» покаже фільми з кінофестивалю «Відкрита ніч»

519

У неділю, 11 жовтня, на суспільному телеканалі «UA: Культура» покажуть короткометражні фільми з кінофестивалю «Відкрита ніч» – «Після вогню» Андраніка Берберяна, «LoveSocks» Юлії Дегліної, «Київська історія» Михайла Маслобойщикова та ін.

11 жовтня на громадському телеканалі «UA: Культура» о 22:05 покажуть два анімаційних і шість художніх короткометражних фільмів (ігрових і документальних) з кінофестивалю «Відкрита ніч». Про це повідомляє прес-служба “Суспільного”.

“Фільми показуватимуть без перерви на рекламу, щоб занурити в атмосферу українського короткого метра”, – йдеться в повідомленні. Подивитись фільми з кінофестивалю «Відкрита ніч» можна буде також на сайті та в мобільному застосунку suspilne.tv для iOS й Android.

В програмі телепоказу два анімаційних і шість художніх короткометражних фільмів:

«Влипла» (режисер Сергій Зленко) 2019 року: іронічне переосмислення залежності суспільства від смартфонів. Як у наш час люди нехтують реальним життям заради віртуального.

Влипла

«Засипле сніг дороги» (режисер Євген Сивокінь) 2004 року: головний герой розповідає історію про дитинство і старість, у якій переплітаються сни й спогади. Згадки про події чіткі, немов це було вчора, і стільки ж значать, ніби це зовсім не справи минулих днів, а його теперішнє, яке він бере близько до серця.

«Засипле сніг дороги» Євген Сивокінь

«Київська історія» (режисер Михайло Маслобойщиков) 2017 року: велокур’єр Тьома живе цікавим життям у світі своїх інтересів. Тим часом на сході його країни триває війна. Війна здається Тьомі чимось далеким та вигаданим. Допоки одного дня вона не дістається до Тьоми у вигляді крадіжки його велосипеда хлопцем-переселенцем.

Київська історія

«МІА ДОННА» (режисер Павло Остріков) 2018 року: життя 46-річної жінки Оксани стрімко змінюється, коли її чоловік Анатолій раптом перетворюється на семирічного хлопчика. Лікарі — безсилі, жоден із них не може його повернути. Оксана чіпляється за минуле, але проблема виявляється серйознішою, ніж їй здалося на перший погляд.

Mia Donna

«Після вогню» (режисер Андранік Берберян) 2019 року: у розпал Революції Гідності 2014 року лікар-хірург родом із Росії відчайдушно намагається врятувати життя своїх українських побратимів.

Після вогню

«Сама собі тут» (режисерка Анна Дудко) 2019 року: історія про те, що відчуває дитина, загубившись у великому місті.

Сама собі тут Анна Дудко

«Сильна доля» (режисер Олександр Портян): для Юлії Ландау зі Славутича орган — це космос, яким можна подорожувати нескінченно. Щоб іти цією дорогою, вона готова їздити до музичної школи в Київ і репетирувати в костелі вночі напередодні сольного концерту. Завдяки Юлі в Славутичі тепер теж є орган. Але не всі готові до такої музики…

СИЛЬНА ДОЛЯ

«LoveSocks» (режисерка-постановниця Юлія Дегліна) 2018 року: після шести місяців стосунків у мережі Маша та Міша нарешті вирішують побачитися наживо. Вони мали бути ідеальною парою, але Маші не дає спокою одна дивна дрібничка: Міша ніколи не знімає шкарпеток…

Love Socks Юлія Дегліна

Нагадаємо, цього року кінофестиваль “Відкрита ніч. Дубль 23″ проходив онлайн з 12 по 16 серпня. Церемонія нагородження переможців відбулась офлайн, просто неба під зорями Подолу.

________________

«Відкрита ніч» – фестиваль, покликаний щоразу відкривати нові українські імена у галузі кінематографу та телевізійного виробництва. Організатором фестивалю є Громадська організація «Нарешті». Президент фестивалю – Михайло Іллєнко.

Читайте також –

Фільм «Наші котики» покажуть по телебаченню у День захисника України