fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Восени вийде фільм Романа Балаяна “Помилка у діагнозі” (“Ми є… Ми поруч”)

967

Стрічка одного з найвідоміших українських режисерів Романа Балаяна “Помилка у діагнозі” (“Ми є… Ми поруч”) про любов і співчуття вийде восени 2020 року.

Режисер, народний артист України Роман Балаян повертається до великого кіно вперше за 11 років. Після своїх “Райських птахів” легенда українського зняв чорно-білу стрічку про відомого хірурга, який припускається помилки в діагнозі свого хрещеника.

“Осіннього ранку, сидячи над рікою, на улюбленому з хрещеником місці риболовлі, Олексій раптом помічає, як з туману вибрідає постать напівоголеної дівчини. Вона дрижить від холоду. Олексій мимовільно пропонує допомогу – і втягується в неймовірно авантюрну історію”, – йдеться в анотації фільму.

Цей фільм про те, що навіть якщо в тебе є свій сильний біль, ти не маєш бути байдужим до чужого болю. Всі події у фільмі розгортаються в Києві.

У головній ролях – Ахтем Сеітаблаєв та Катерина Молчанова.

“Був сценарій “Ангел”, який я придумав у 1990 році на пішохідному мості в Парижі. Герой хоче стрибнути з мосту, але з води раптом лунає жіночий голос: “Допоможіть!”. Рената Літвінова з моїх слів написала заявку, аби подати в радянське Держкіно. Відмовили. Через 20 років я розповів про це знайомому, він схопився за голову: “Ми думали, що то сценарій Літвінової, а ми її терпіти не могли. Якби ми знали, що це ти!”, – розповідає Роман Балаян.

Синопсис

Знаний лікар-хірург помиляється в діагнозі семирічного хлопчика, сина своїх друзів і свого хрещеника, – і той помирає в нього на операційному столі. В шокованому стані Олексій пише заяву про звільнення. З ним починають траплятися містичні історії. Лише в кінці шляху Олексій дізнається правду.

Режисер та сценарист – Роман Балаян. Продюсер – Іванна Дядюра (“Кіборги”). Оператор – Юрій Король (“Кіборги”, “Шляхетні волоцюги”, “Захар Беркут”). Художник-постановник – Влад Одуденко (“Дике поле”, “Плем”я”, “Брати. Остання сповідь”, “Рівень чорного”).

Читайте також

“Із зав’язаними очима”: драма про дівчину-бійця змішаних єдиноборств вийде у вересні (тизер)