fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Документальний фільм “Вусатий фанк” виходить в кінопрокат

337

Документальний фільм “Вусатий фанк”, який досліджує Золоту епоху української музики 70-х років, виходить в обмежений прокат вже сьогодні, 24 червня.

Документальний фільм “Вусатий фанк”, про забуті мелодії та ритми української естради 60-70-х років, режисером якого виступив колишній менеджер гуртів “Скрябін” та “Океан Ельзи” – Олександр Ковш, з’явиться в широкому прокаті відсьогодні у 40 кінотеатрах України.

“Цей список буде доповнюватись та розширюватись у майбутньому”, – йдеться в повідомленні на офіційній сторінці фільму в Facebook.

Початок 70-х – золота епоха української популярної музики. Сотні пісень неймовірної краси. Модний саунд. Футуристичні костюми. Звідки і як усе це взялося в радянській союзній республіці?! Як же виникла ціла музична сцена, абсолютно оригінальна, а з іншого боку, цілком синхронізована з глобальними музичними тенденціями?

Відповіді на ці запитання дасть “Вусатий фанк”. Кінокарнина досліджує феномен українського “вусатого фанку”, який не втратив актуальності й досі.

Дивіться офіційний трейлер стрічки “Вусатий фанк”.

Смерічка, Березень, Дзвони, Водограй, Мрія, Світязь, Жива вода, Беркут, Візерунки шляхів, Музики, Кобза, Арніка – ці ансамблі збирали стадіони та багатотисячні зали, однак сьогодні їхні пісні майже повністю забуті. Всі співають “Червону руту”, але таких подібних пісень було дуже багато. Музиканти не любили, щоби ті ансамблі називали ВІА. Тепер у цієї музики буде нова назва – Вусатий фанк!

Режисер фільму – Олександр Ковш. Автор ідеї та сценарист картини – Віталій “Бард” Бардецький, оператор – Сергій Міщенко, продюсер – Андрій Границя. Фільм створено студією Т.Т.М за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури України. Дистриб’ютор – KyivMusicFilm.

Проєкт кінодослідження “Вусатий Фанк” став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно та отримав 1 млн 722 тис. 970 грн. державної фінансової підтримки (100% вартості виробництва фільму).

Нагадаємо, фільм режисера Олександра Ковша “Вусатий фанк” у 2020 році демонструвався в позаконкурсній програмі 49-го Київського міжнародного кінофестивалю “Молодість”, де відбулась його українська прем’єра.

Вусатий фанк

Читайте також

Мультфільм «Віктор_Робот» виходить у кінотеатральний прокат