fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Вийшов офіційний трейлер комедії Антоніо Лукіча “Мої думки тихі”

143

Вийшов трейлер української трагікомедії “Мої думки Тихі” Антоніо Лукича, в якій молодий звукорежисер з мамою мандрує Україною у пошуках рідкісного птаха.

Дебютний повнометражний фільм режисера Антоніо Лукіча “Мої думки тихі” вийде у широкий кінотеатральний прокат 2 січня 2020 року.

Синопсис

Зазнавши безліч невдач в роботі та особистому житті, молодий звукорежисер Вадим отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити “незручну Україну” та вирушити в “привабливу Канаду”. Подалі від проблем. Однак все виявляється набагато складніше, коли головним супутником у новій роботі виявляється найменш підхожа для цього людина – мама Вадима.

Вперше фільм було показано у секції East of West Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах, де “Мої думки тихі” удостоїлись Спеціальної премії журі. Українська прем’єра відбулася в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю, де робота Лукіча отримала приз глядацьких симпатій, премію FIPRESCI за найкращий український фільм, премію за найкращу акторську роботу (Ірма Вітовська) та спеціальну згадку журі (Андрій Лідаговський).

Також режисер отримав нагороду національної премії кінокритиків КІНОКОЛО у категорії “Відкриття року”, яка відзначає автора найкращого повнометражного дебюту, а Ірма Вітовська була нагороджена за найкращу жіночу роль.

Кінопроект “Мої думки тихі” став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Державна фінансова підтримка стрічки становить 8 млн 678,7 тис. грн. при загальній вартості виробництва 9 млн 230,8 тис. грн. Спродюсували картину Алла Бєлая та Дмитро Суханов (студія “Toy Cinema”). Зйомки проходили в Києві, у Карпатах та на Закарпатті.

 

Джерело: Arthouse Traffic